gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Meyveli Sütlaç Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Meyveli Sütlaç Tarifi Resimli Hanımlar yaz geliyor tatlı oalrak sütlaç ideal oluyor ama ben düşündüm ki meyveli daha iyi olur diye ama tarifini bilmiyorum :D

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Meyveli Sütlaç Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. meyveli sütlaç

meyveli sütlaç

meyveli sütlaç Malzemeler : 3 elma 1 su bardağı kırık pirinç1 fincan nişasta2 su bardağı şeker3 portakal suyu50 gr kayısı50 gr kuş üzümü10 bardak sutarçın ,cevizYapılışı :elmalar soyulup rendelenir.rendelenmiş elma ,yıkanmış pirinç ,suyla beraber bir müddet pişirilir .doğranmış kayısı ve üzüm ilave edilir .pirinçler iyice piştikten sonra az bir suyla eritilmiş nişasta karıştırılır.şeker ve...
  2. Meyveli Ekmek Pastası Tarifi Resimli

Meyveli Ekmek Pastası Tarifi Resimli

Meyveli Ekmek Pastası Tarifi Resimli Selam kızlar sizden Meyveli Ekmek Pastası Tarifini yazmanızı rica ediyorum
  3. Meyveli Kup Tarifi Resimli

Meyveli Kup Tarifi Resimli

Meyveli Kup Tarifi Resimli Selam kızlar sizden Meyveli Kup Tarifini rica ediyorum lütfen biliyorsanız bana da Meyveli Kup Tarifini verin.
  4. Resimli Meyveli Sütlaç yapılış

Resimli Meyveli Sütlaç yapılış

Meyveli Sütlaç nasıl yapılır Meyveli Sütlaç yapılır Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda size hafif ve bir o kadarda lezzetli olan meyveli sütlaç tarifini veriyoruz :) Meraklılar, kağıt kalem alın malzemeleri not alın ve yapın afiyetle yiyin :) Meyveli Sütlaç malzemeleri 3 elma 1 su bardağı kırık pirinç 1 fincan nişasta 2 su bardağı şeker 3 portakal suyu 50 gr kayısı 50 gr kuş üzümü...
  5. Meyveli İrmik Tatlısı Tarifi Resimli

Meyveli İrmik Tatlısı Tarifi Resimli

Meyveli İrmik Tatlısı Tarifi Resimli - Selam kızlar sizden Meyveli İrmik Tatlısı Tarifini istiyorum tam bir yaz lezzeti oluyor sizede öneririm tabi ben öğrenirsem önce tarifi :)

Sayfayı Paylaş