gebe
  1. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28

mezarlıkta inanılmaz olay

Konu, 'İlginç Haberler' kısmında SaBıR MeLeĞi tarafından paylaşıldı.

mezarlik[1].jpg Mezarlıkta İnanılmaz Olay

Çanakkale'nin Yenice İlçe Mezarlığı'nda 50 yıldan bu yana yaşandığı iddia edilen ilginç olay herkesi şaşkına çeviriyor.

Yenile İlçesi'nde 50 yıl önce bir kız bebek dünayaya getiren Hatice Erkek, doğumun ardından kısa süre sonra yaşamını yitirdi. Ayşe adı verilen minik bebek de doğumdan 20 gün sonra hayata gözlerini yumdu. Ayşe bebek, annesinin yanına defnedildi. Birkaç gün sonra ziyarete giden yakınları, iki mezarın birbirine kavuştuğunu görünce şoke oldu. Mezarları ayıran aile fertleri, her defasında aynı sahneyele karşılaştı.

Eşinin 50 yıl önce bir kız çocuğu dünyaya getirdikten sonra hayatını kaybettiğini belirten Nail Erkek, "O gün 25 yaşında olan eşim Hatice'nin dünyaya getirdiği bebeğimiz Ayşe sadece 20 gün hayatta kaldı. Bunun ardından minik kızımı ilçe mezarlığında annesinin yanına gömdük. Birkaç gün sonra mezara ziyarete gittiğimde gördüğüm manzara beni ve yakınlarımı oldukça şaşırttı. Yan yana defnettiğimiz eşimle kızımın mezarları birbirine kavuşmuş şekildeydi.

Sanki ona sokulmuş, sarılmış, yani anne sevgisini
    yaşıyor gibiydi. Bu durumun yaşanmasından sonra mezarı 4-5 defa düzelttik. Ancak her seferinde mezarların tekrar eski halini aldığını görününce burayı ellememeye karar verdik. Halen mezarlar bu şekilde duruyor. Mezarlığı ziyarete gelenler de 50 yıldan bu yana devam eden bu ilginç olay karşısında şaşkınlıklarını gizleyemiyor" dedi.

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sabır gece gece konunu okuyordum birden birşey düştüü aceyyip tırsttım allah senin tependen baksın emiiii

ilginç bir habermişş paylaşım için teşekkürlerr

3. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    ay kız cemoş insan bundan korkarmı aaaayyy hiiiç güliciğim yoktu ayyooolll!!!hahahahahahaha

4. anonim

anonim Forum Okuru

tüylerim ürperdi yaa
    annesevgisi işte....

mezarlıkta inanılmaz olay konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mezarlıkta Satranç

Mezarlıkta Satranç

Farklı bir satranç denemesi buyurun... http://www.gamershood.biz/cicurateLINK/tombchess.swf
  2. ilginç mezarlıklar

ilginç mezarlıklar

Dünyanın En İlginç Mezarlığı
  3. Mezarlık

Mezarlık

Rüyasında mezarlık görenin, günahlarına tövbe edeceğine; kendisini ölmüş görenin, ömrünün uzun olacağına; bir ölüyü ağlarken görmesi iyi ve hayırlı haberlere; ölüyü kaçarken görmesi uzun ömre; mezar kazdığını görmek, vefat edeceğine işarettir. Ölüye bir şey vermek veya almak evinde ve işlerinde bereket olacağına; ölülerle beraber gitmek vefatının yaklaştığına; kendi evinde ölü gören, istek ve...
  4. mezarlıkta yangın

mezarlıkta yangın

3 eylül 1997 mersin mezarligi orman tarafinda onlarca mezar yanmistir tarih 3 eylül 1997 mersin mezarligi orman tarafinda onlarca mezar yanmistir mezarlığı ALINTIDIR ...=> Mezarliktaki Yangin Su an 17 yasindayim ve olay bundan 3-4 sene evvel YASANMISTIR. O yaz en büyük zevkimiz arkadaslarla gece asagi inmek idi ve hemen hemen indigimiz her gece birbirimize korku hikayeleri...
  5. madem konumuz fal inanılmaz bir olay yaşadım fala inanmazdım inanmaya başladım

madem konumuz fal inanılmaz bir olay yaşadım fala inanmazdım inanmaya başladım

bir çalışma arkadaşımın daha önce gittiği  bir falcıyla tanıştım.kendisine sadece falcı demek hakaret olabilir ece hanım özür dilerim şimdiden.  dedesi evliya ninesi evliyaymış. 5 yaşından beri ön görüsü varmış kimsenin görmediklerini görüp daha yaşanmadan yaşanacakları görebiliyormuş. dedesinin anneannesinin ölümlerini gerçekleşmeden önce bilmiş vb gibi bir sürü olay....

Sayfayı Paylaş