gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Mezuniyet balosunda ne giymeliyim?

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar ben bu yıl mezun olacağım ve mezuniyet balosunda ne giyeceğim konusunda hala kararsızım. Bana ne giyeceğim konusunda önerilerde bulunursanız çok sevinirim:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mezuniyet balosunda ne giymeliyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 mezuniyet balo kıyafetleri

2009 mezuniyet balo kıyafetleri

mezuniyet balo kıyafetleri mezuniyet balosu kıyafetleri balo saç modelleri için saç modelleri okul balosu Mezuniyet bir dönüm noktası ve yeni bir hayatın başlangıcıdır. Uzun yıllarca birlikte okuduğunuz arkadaşlarınızdan ve öğretmenlerinizden ayrılarak artık yeni bir döneme başlayacağınız için mezuniyetin kutlanması oldukça büyük önem taşır. Yıllar geçse de hafızalardan asla silinmeyecek bir...
  2. Mezuniyet balo elbiseleri 2010

Mezuniyet balo elbiseleri 2010

mezuniyet balosu kıyafetleri mezuniyet balo elbiseleri balosu kıyafetleri erkek erkek balo elbiseleri 2010 Evet arkadaşlar mezuniyet zamanı geldi çattı şimdiden mağaza mağaza dolaşmaya kendinize güzel ve şık abiye elbise modeli aramaya başladığınız sanırım.Bu güzel ve özel günde seçeceğiniz kıyafetlerde bir o kadar özel ve şık olmalı işte sizler için alternatif seçenekler
  3. ne giymeliyim..!!

ne giymeliyim..!!

merhabalar. adım yasmin(gerçek adım değil)15 yaşıma yeni girdim ve 1.70 boyundayım ve birazda külom var. 57 kiloyum ve istediğim elbiseyi giyemiyorum. bu yüzden külolarımı azda olsa kapatacak kıyafetler söyleyebilir misiniz?? ..Bir de arkadaşlarımın yanında uzun kalıyorum daha kısa gösterecek kıyafetler nelerdir??
  4. 2012 Mezuniyet Balo Elbiseleri

2012 Mezuniyet Balo Elbiseleri

2012 mezuniyet elbisesi modelleri balo kıyafeti elbise modelleri 2012 Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda 2012 mezunları için birbirinden şık ve modern olan 2012 mezuniyet elbisesi modelleri örneklerini sunuyor ve genç kızları çok şık balo kıyafeti 2012 modelleri yeni trendleri ile başbaşa bırakıyoruz.
  5. Mezuniyet Balosunda Ne Giyeceğim Diye Düşünen Genç Kızlarımız....

Mezuniyet Balosunda Ne Giyeceğim Diye Düşünen Genç Kızlarımız....

Mezuniyet Balosunda Giyilecek Kıyafetler Mezuniyet Balosu Elbiseleri Okullar kapanıyor eee artık mezuniyet balosuna en güzel elbiseyi seçip gecenin en şık ı siz olmalısınız...İşte gecenin prensesi olabişeceğiniz elbiseleri sizlere sunuyorum meleklerim....Herkesin ağzı açık kalacak :D:D Daha değişik ve hoş balo kıyafetleri..

Sayfayı Paylaş