gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Mezuniyet töreni için öğrenci konuşması örneği yazabilirmisiniz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Mezuniyet tmöreninde ben de bir konuşma yapacağım. Bana örnek bir metin yazabilirmisiniz ? Biliyorum daha çok var ama ben şimdiden hazırlanmak istiyorum :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın Müdürüm, Değerli Öğretmenlerim, Kıymetli Misafirler ve Sevgili Arkadaşlarım,

Başlangıçlar güzeldir, bitişler zor… Tanışmalar heyecanlı ve umutlu, ayrılışlar acı Sizden bir şey kalır geride Kırılan kalbinizden bir parça mı yoksa sevdiklerinizle paylaştığınız anlar mı?

Beni ve sanıyorum ki tüm arkadaşlarımı şu günlerde hüzünlendiren bir dönemdeyiz Hayatımızın bir sayfasını acı tatlı anılarla kapatırken diğer sayfasını yeni beklentiler ve umutlarla açıyoruz

Sekiz yıllık eğitim süreci içinde iyiyi ve kötüyü ayırt etmeyi öğrendik İnsanın ve insanlığın değerini öğrendik Birbirimize karşı her zaman dürüst ve doğru olmayı kısacası vatana ve millete yararlı bir birey olmak için gereken ön bilgileri öğrendik Sorumluluklarımızı ve içinde bulunduğumuz topluma karşı görevlerimizi kavradık

Şimdi nice anılar ve güzel duyguların eşliğinde gururlu ve bir o kadar da hüzünlü bir şekilde okuluma veda ediyorum bayrağı sizlere teslim ederek

Bizler, bir mevsimlik çiçek gibi bu okuldan gelip geçiyoruz Başkalarının da geçtiği gibi…Ancak, mevsim bitecek ama bizler başka iklimlerde de çiçek açmaya devam edeceğiz ve yeni çiçekler yetiştireceğiz Volter’in dediği gibi, bahçemizi hiç kurutmayacağız, sulamaya, güzelleştirmeye devam edeceğiz Asıl olan da bu değil mi?

Bizlerin yetişmesinde, olgunlaşmasında büyük rol oynayan, yaptığımız tüm yaramazlıkları hoş gören öğretmenlerimize teşekkür ediyor ve ellerinden saygıyla öpüyorum Onlara olan sevgim yaşım büyüdükçe o oranda büyüyecek ve onlar kalbimin bir köşesinde daima yaşayacaklardır

Benden desteğini esirgemeyen ve yanımda olduklarını daima hissettiren aileme de huzurlarınızda teşekkür ederim

Tüm arkadaşlarıma ve bizden sonra yerimizi alacak kardeşlerime de bundan sonraki eğitim yaşantılarında başarılar diler, saygılar sunarım

Mezuniyet töreni için öğrenci konuşması örneği yazabilirmisiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mürettebat için tören düzenlendi

Mürettebat için tören düzenlendi

Hollanda'da düşen THY uçağında hayatını kaybeden 4 mürettebat için THY Genel Müdürlüğü'nde tören düzenlendi. İstanbul-Amsterdam seferini yaparken Hollanda'nın Schiphol Havaalanı'na inişi sırasında düşen Türk Hava Yolları'na (THY) ait uçakta hayatını kaybeden üç pilot ve bir kabin görevlisi için tören düzenlendi. THY Genel Müdürlüğü önünde düzenlenen törende konuşan Ulaştırma...
  2. Mezuniyet yıllık örnekleri

Mezuniyet yıllık örnekleri

yıllık örnekleri mezuniyet yıllık örnekleri mezuniyet fotoğrafları okul yıllıkları Mezun olduktan sonra hayatınızın bu en anlamlı olayını en güzel şekilde saklamak ve hatıra olarak özelleştirmek iistiyorsanız sizlere mezuniyet örneklerini sunuyorum
  3. çoçuklarınızı konuşması için zorlamayın?

çoçuklarınızı konuşması için zorlamayın?

Çoçuklar ne zaman konuşur çoçuklarda konuşma geriliği merhaba kızlar Her anne babanınmerakla beklediği zamanlardır çoçuğunun konuşması Biranönce konuşşun ve dertlerini anlatabilsin isteriz bazende çoçuğumuzun konuşmalarını anlayamayız Çocuğunuzun konuşmaya başlaması ve ilerlemesi doğal bir sürece tabidir. Yanlış kelime kulanması ya da beklediğiniz hızda konuşmaması sizi tedirgin etmesin....
  4. 2012 İlköğretim Haftası İçin Kutlama ve Tören Programı Örneği

2012 İlköğretim Haftası İçin Kutlama ve Tören Programı Örneği

İlköğretim Haftası Kutlama Programı 2012 2012 İlköğretim Haftası Kutlama Programı Örneği Sevgili melekler, bildiğiniz okulların açıldığı ilk hafta İlköğretim Haftası olarak kutlanır. Bu haftada günün anlam ve önemini belirten şiirler okunur, konuşmalar yapılır. Daha önce davetiye örneklerini sunduğumuz bu hafta ile ilgili olarak 2012 İlköğretim Haftası Kutlama Programı Örneği sunmak...
  5. kısa fabl örnekleri yazabilirmisiniz

kısa fabl örnekleri yazabilirmisiniz

Karne alma günü geldi, hoca hala ödev veriyor:S Güya ikinci dönem notu olarak geçecekmiş.Edebiyat ödevim kısa fabllar. Birkaç örnek yazarsanız çok sevineceğim :)

Sayfayı Paylaş