gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mf 1 puan türüyle öğrenci alan bölümler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya ben az önce mf 2 puanı ile ilgli soru yöneltmiştim cevap için teşekkürler. Şimdide mf1 ile ilgili bölümleri yazmanız mümkün mü. Hangi bölümler öğrenci almakta. Teşekkürler.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar,
    Sorun değil aklınıza gelenleri yada bulamadıklarınızı sorabilirsiniz değerli misafirimiz.

Mf1 ile ilgili şöyle bir sonuca ulaştık.

Mf-1 Puan Türüyle Öğrenci Alan Bölümler

Aktüerya Bilimleri
    Astronomi Ve Uzay Bilimleri
    Bilgisayar Bilimleri
    Finans Matematiği
    İlköğretim Matematik Öğretmenliği
    İstatistik
    İstatistik Ve Bilgisayar Bilimleri
    Matematik
    Matematik - Bilgisayar
    Matematik Mühendisliği
    Matematik Öğretmenliği
    Matematik Ve Bilgisayar Bilimleri
    Uygulamalı Matematik

mf 1 puan türüyle öğrenci alan bölümler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 LYS Puan Türleri

2011 LYS Puan Türleri

2011 lys puanları düşer mi 2011 puan türleri lys puan türleri 2011 lys, puan türleri, hangileri, nelerdir, ağırlıkları, ile ilgili bilgiler burada melekler 2011 LYS puan türleri hakkında bilgi vermek istiyoruz melekler :) LYS 2011 Puan Türleri ve Testlerin Ağırlıklı Yüzdeleri LYS Puan Türlerini ve tek tek testlerin ağırlıklı yüzdelerini, her puan türünde hangi testin daha...
  2. mf - 2 puanı ile öğenci alan bölümler lisans proğramları

mf - 2 puanı ile öğenci alan bölümler lisans proğramları

Merhabalar mf2 puanım ile girilebileceğim bölümler hakkında bilgi rica ediyorum Saygılar. Mehmet Metin Gökçe
  3. Kpss Puan Türleri ve anlamları

Kpss Puan Türleri ve anlamları

kpss puan türleri ve anlamları Kpss puan türlerini merak eden arkadaşlarım, bu konumuzun devamında cevaplarınızı bulabileceksiniz :) KPSSP1 Rekabet Kurumu KPSSP1 Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası-Denetçi Yardımcısı KPSSP1 Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası-Eğitim Araştırmacısı KPSSP1 Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası-Uzman Yardımcısı KPSSP3 Türkiye İş Kurumu Genel...
  4. diploma puanı ile alan liseler

diploma puanı ile alan liseler

diploma puanıyla alan liseler diploma puanı ile alan liseler puanıyla 2011 Dilploma puanıma göre öğrenci alan liselerin hangileri olduğunu bilmek istiyorum. Yardım edermisiniz melekler. Teşekkürler sağolun.
  5. LYS EA (TM1- TM2- TM3) Puanıyla Girilebilen Bölümler

LYS EA (TM1- TM2- TM3) Puanıyla Girilebilen Bölümler

ea, tm1, tm2, tm3, ile girilebilen bölümler, ilgili programlar, ile ilgili bilgiler burada melekler Bir üniversite maratonu daha geride kaldı melekler :) Biz de gelecek senenin sınavlarını düşünerek şimdiden bilgiler vermeye devam ediyoruz sizler için :) LYS TM 1 – TM 2 – TM 3 ile Girilebilecek Bölümler LYS sınavı sonrasında sıra tercih yapmaya geldi. TM 1 , TM 2 , TM 3 puan...

Sayfayı Paylaş