gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mf - 2 puanı ile öğenci alan bölümler lisans proğramları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar mf2 puanım ile girilebileceğim bölümler hakkında bilgi rica ediyorum Saygılar.
    Mehmet Metin Gökçe

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar Değerli Misafirimiz, Sorunuza cevap vermeye çalışalım.
    Araştırmalarımız sonucunda aşağıdaki bulgulara ulaştık.

Saygılar.

Bahçe Bitkileri
    Bahçe Bitkileri Üretimi Ve Pazarlaması
    Bitki Koruma
    Biyoloji
    Biyoloji Öğretmenliği
    Fen Bilgisi Öğretmenliği
    Fizik
    Fizik Öğretmenliği
    Kimya
    Süt Teknolojisi
    Tarım İşletmeciliği
    Toprak Bilimi Ve Bitki Besleme
    Zootekni

mf - 2 puanı ile öğenci alan bölümler lisans proğramları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lisans

Lisans

Rüyada bir üniversitede lisansta bulundugunuzu görmek, isinizde basarili olmak için çok fazla etüt yaptiginiza ve konunuza ait bir çok tecrübeler geçirerek kitaplari incelediginize delalet eder
  2. İnternet  İle Evde Yüksek Lisans

İnternet İle Evde Yüksek Lisans

ebelikte yüksek lisans programları ebelikte yüksek lisans internetten Gazi Üniversitesi, evden çıkmadan, çalışanların işini aksatmadan, işverenden izin almadan yüksek lisans yapabilmesi için yüksek lisansı eğitimini internet ortamında verme kararı aldı. Gazi Üniversitesi, bu eğitim döneminde Bilişim Sistemleri Yüksek Lisans diplomasını internet ortamında uzaktan eğitimi ile verecek. Gazi...
  3. mf 1 puan türüyle öğrenci alan bölümler

mf 1 puan türüyle öğrenci alan bölümler

Ya ben az önce mf 2 puanı ile ilgli soru yöneltmiştim cevap için teşekkürler. Şimdide mf1 ile ilgili bölümleri yazmanız mümkün mü. Hangi bölümler öğrenci almakta. Teşekkürler.
  4. diploma puanı ile alan liseler

diploma puanı ile alan liseler

diploma puanıyla alan liseler diploma puanı ile alan liseler puanıyla 2011 Dilploma puanıma göre öğrenci alan liselerin hangileri olduğunu bilmek istiyorum. Yardım edermisiniz melekler. Teşekkürler sağolun.
  5. LYS EA (TM1- TM2- TM3) Puanıyla Girilebilen Bölümler

LYS EA (TM1- TM2- TM3) Puanıyla Girilebilen Bölümler

ea, tm1, tm2, tm3, ile girilebilen bölümler, ilgili programlar, ile ilgili bilgiler burada melekler Bir üniversite maratonu daha geride kaldı melekler :) Biz de gelecek senenin sınavlarını düşünerek şimdiden bilgiler vermeye devam ediyoruz sizler için :) LYS TM 1 – TM 2 – TM 3 ile Girilebilecek Bölümler LYS sınavı sonrasında sıra tercih yapmaya geldi. TM 1 , TM 2 , TM 3 puan...

Sayfayı Paylaş