gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Mf1 Mf2 Mf3 Mf4 Ne Demek biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar aranızda Mf1 Mf2 Mf3 Mf4 Ne Demek bilen var ise lütfen bana Mf1 Mf2 Mf3 Mf4 puan türleri hakkında bilgi versin. Şimdiden iyi hafta sonları dilerim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mf1 Mf2 Mf3 Mf4 Nedir, Mf1 Mf2 Mf3 Mf4 Puan Türleri

MF1 puan türü Matematik Ağırlıklı Temel Bilim Programları için,
    MF2 puan türü Fen Ağırlıklı Temel Bilim programları için,
    MF3 puan türü Sağlık Bilimleri programları için,
    MF4 puan türü ise Mühendislik ve Teknik Programlar için öngörülmüştür.

Mf1 Mf2 Mf3 Mf4 Ne Demek biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elif ne demek biliyor musun ?

Elif ne demek biliyor musun ?

elif elif ne demek resimleri elifin anlamı ne anlama gelir elif, hakkında, ne demek, anlamı nedir, resim, bilgiler burada Elif ne demek bakalım meleklerim.. Elif ne demek biliyor musun ? Elif ilk, elif tek, başı yok, sonu yok… Elif umut dünyası, gönül kavgası, sevda dermanı…. Elif hecesiz, harflerin en güzeli… İsimlerin sultanı…… Sonsuzluğa açılan kapı…. Sonzuzluğun...
  2. Fairplay Ne Demek Biliyor musunuz?

Fairplay Ne Demek Biliyor musunuz?

fairplay ne demek anlamı manası açıklaması ile ilgili bilgiler burada melekler Özellikle futbol müsabakalarında sıklıkla duyduğumuz bir kelimedir fairplay melekler.Futbolla da pek bayanların ilgizi olmadığını düşünürsek bu kelimenin anlamını bilmeyenlerin çok olduğunu düşündük ve birkaç cümleyle açıklamak istedik. Fairplay,spor müsabakalarında gösterilen dürüstlük,dostluk ve...
  3. Şemspare Ne demek biliyor musunuz

Şemspare Ne demek biliyor musunuz

Arkadaşlar acaba Şemspare Ne demek biliyor musunuz ben merak ettim çünkü anlamını bilmiyorum sanırsam bir kitap adı bu da acaba ne anlama geliyor:S
  4. LCV Ne Demek Biliyor musunuz?

LCV Ne Demek Biliyor musunuz?

lcv neyin kısaltması lcv ne demek lcv nedir Sevgili melekle,r belki başlığı ilk okuduğunuzda giyim markası LCW ile karıştırmışl olabilirsiniz ama burada bahsettiğimiz "V" ile yazılıyor ve bir kısalma. Peki bu kısaltma neyin kısaltması? Tamam bir ipucu daha, davetiyelerde kullanılıyor. Bilenlerin hatırladıkları, bilmeyenlerin öğrenmek istedikleri LCV hakkında hemen bilgi verelim :)...
  5. İltimas Ne Demek Biliyor musunuz?

İltimas Ne Demek Biliyor musunuz?

iltimas ne demek, iltimas anlamı, iltimas kelimesinin anlamı Sevgili melekler, Gülşen ve Murat Boz'un yepeyni düeti "İltimas" bu yazı sallayacak gibi görünüyor. İki ünlü şarkıcının bir araya gelerek okudukları bu parçanın adının anlamını merak edenler labilir. İltimas ne demek, ne anlama geliyor, sizlere açıklamak istiyoruz. 1-Haksız yere, yasa ve kurallara uymaksızın kayırma,...

Sayfayı Paylaş