gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

MFÖ - Sari Laleler

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Uykulu gözlerle döndüm Rüyamdan
    Sana sarı laleler aldım çiçek pazarından
    Sen olmasan buralara gelemezdim ben
    Sevemezdim bu şehri anlamazdım dilinden
    Nasıl bir sevdaysa bu karşı koyamam
    Dayanamam kıskanırım seni paylaşamam
    Satırlar uçar gider aklımdan
    Sana sarı laleler aldım çiçek pazarından.

Uykulu gözlerle döndüm rüyamdan
    Sen olmasan buralara gelemzdim ben
    Sevemezdim bu şehri anlamazdım dilinden
    Yeniden başlasam bu sefer korkmadan
    Koklayıp birbirimizi çöpe atmadan
    Satırlar uçar gider aklımdan

MFÖ - Sari Laleler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lale

Lale

rüyada lale soğanı görmek Renklerle bezenmiş lale tarlasını görmek, bulunduğu topluluk içinde faydalı olabileceği bir göreve tayin edilecekse de bu vazifede kendi huzur ve rahatını bozacağına; rüyada lale toplamak, tehlikeli bir arkadaşlıktan sonra tam zamanında işin farkına vararak bu tehlikenin önleneceği şeklinde yorumlanır. Çok güzel ve iyi bir kimseye aşık olacağınızı işaret eder. Lale...
  2. Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Sarı Laleler

Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) - Sarı Laleler

Uykulu gözlerle döndüm rüyamdan, Sana sarı laleler aldım çiçek pazarından... Sen olmasan.. buralara gelemezdim ben... Sevemezdim bu şehri, anlamazdım dilinden... Nasıl bir sevdaysa bu, karşı koyamam... Dayanamam, kıskanırım seni, paylaşamam... Satırlar uçar gider aklımdan... Sana sarı laleler aldım, çiçek pazarından... Uykulu gözlerle döndüm rüyamdan, Sana sarı laleler aldım çiçek...
  3. Laleler

Laleler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. MFÖ - Sarı Laleler - Akor

MFÖ - Sarı Laleler - Akor

sarı laleler nota sarı laleler akor tab mfö notaları mfö tab intro C E||--------------------------|-----------------0-----| G||--------------------------|-----------------0-----| D||---------00-22-44-5-------|-55-44-22-0h2p0--2-----| A||--22-33-------------------|-----------------1-----| E||--------------------------|-----------------0-----| Em...
  5. MFÖ - Sarı Laleler (akor)

MFÖ - Sarı Laleler (akor)

intro C E||--------------------------|-----------------0-----| G||--------------------------|-----------------0-----| D||---------00-22-44-5-------|-55-44-22-0h2p0--2-----| A||--22-33-------------------|-----------------1-----| E||--------------------------|-----------------0-----| Em E||--------------------------|-----------------0-----|...

Sayfayı Paylaş