gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

MHP'liler birbirine girdi, 1 partili öldü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Kars'ta bir grup MHP'li arasında seçim yüzünden çıkan silahlı kavgada 1 kişi hayatını kaybetti, 6 kişi de yaralandı 13 kişi de gözaltına alındı. Edinilen bilgilere göre, olay akşam saatlerinde Katmer Sokak Çamlıca mevkiinde meydana geldi. Aralarında eski Ülkü Ocakları İl Başkanı K.B.'nin de bulunduğu bir grup MHP'li arasında seçim yüzünden tartışma çıktı.

Tartışma büyüyerek kavgaya dönüşürken, silahların çekildiği olayda İ.Ö. (60), M.Ö. (34) ve ismi açıklanmayan 2 kişi yaralandı. Olay yerine gelen polis kavgaya müdahale ederken, kaçmaya çalışan K.B. 'dur' ihtarına uymayınca polisin ateş etmesi sonucu ayağından yaralandı.

K.B. polis nezaretinde Erzurum Araştırma Hastanesi'ne götürülürken, yeniden alevlenen kavgada 3 kişi daha yaralandı. Kars Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alınan yaralılardan İ.Ö., yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

13 kişiyi gözaltına alan polis, 2'si olay yerinde toplam 8 adet tabanca ve 1 adet bıçak ele geçirdi. Emniyet güçleri, olayların devam etme ihtimaline karşı çevrede geniş güvenlik önlemi aldı.

MHP'liler birbirine girdi, 1 partili öldü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Canlı yayında birbirlerine girdiler!

Canlı yayında birbirlerine girdiler!

Benim Annem Dans Edemez isimli yarışma programının canlı yayınında jüri üyeleri Sema Çelebi ile Hakan Peker arasındaki tartışma izleyenleri şoke etti. Show TV'de canlı yayınlanan Benim Annem Dans Edemez isimli yarışmada jüri üyesi Sema Çelebi, diğer jüri üyesi Hakan Peker'in taraf tuttuğunu iddia etti. Peker, bu iddiayı kabul etmezken ikili arasında milyonlarca insanın gözleri...
  2. Kar_tanesi 1 yaşına girdi.

Kar_tanesi 1 yaşına girdi.

Arkadaşlar bu güzel ailenin içine gireli tam bir yıl oluyor yarın.Yarın yazmak istiyordum ama dayanamadım .O kadar güzel duygular içerisindeyim ki anlatmak için bu sayfa bile yetmez siteye ilk üye olduğum gün herşeyden habersiz öylece anlamaya çalışıyordum ne olduğunu.İlk zamanlar ailem karşı çıkmıştı buraya üye olmama ilk defa bir yere üye olmuştum çünkü, ama sonraları benim degişimimi...
  3. Vadi yüzünden kabine birbirine girdi

Vadi yüzünden kabine birbirine girdi

İsrailli bakanlar Türkiye konusunda kavgaya tutuşmuşlar. İki bakanın tartışmasında ağır laflar havada uçuşmuş. İsrail’de yayınlanan Haaretz gazetesi, Türkiye’ye karşı ılımlı tavrıyla bilinen İsrail Sanayi, Ticaret ve Çalışma Bakanı Benjamin Ben-Eliezer ile son Ankara-Tel Aviv krizinin mimarı olan Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman’ın, Almanya ziyareti sırasında Türkiye ve "Kurtlar...
  4. Nihat İçin Birbirine Girdiler

Nihat İçin Birbirine Girdiler

survivor, haberleri, hakkında, neler oldu, kim birinici oldu, derya haberleri, asena ve zeynep biribirine girdi, nihat için haberleri burada hanımlar Survivorde olanlar yine oldu. Kazanan isim Derya olurken Asena ile Zeynep Nihat Yüzünden bi,rbirine girdiler Meleklerim..Haberi aktarıyorum sizlere. Nihat için birbirlerine girdiler! Final gecesi öncesi Asena ve Zeynep Tunuslu'nun Nihat...
  5. Survivor'da Hasan'la Bozok Birbirine Girdi !

Survivor'da Hasan'la Bozok Birbirine Girdi !

Survivor All star'da dün akşam yapılan ödül Oyununda gergin dakikalar hakimdi. Ödül, ailelerden gelen fotoğraflar ve lahmacundu. Ünlüler takımı büyük bir atak yaparak oyunun galibi oldu. Oyunu kaybeden Gönüllüler takımında ailelerinden gelen fotoğrafları göremeyecek olmaları nedeniyle sinirler gerildi. Bozok 6 aylık olan kızından gelecek fotoğrafı büyük bir sevinçle beklediği ve...

Sayfayı Paylaş