gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

MiaMİ AkŞaMlaRI

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: MiaMİ AkŞaMlaRI

çok güzel bi yer ne diyim mükemmel:) bigün buraya gidersem resmini çekip koyarım size:) emeğine sağlık

3. ((ELA))

((ELA)) Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

cok güzel gecenin görkemide ayri bir güzel

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

aaaaah ah....
    Paylasim icin tsk

MiaMİ AkŞaMlaRI konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Miami HEAT

Miami HEAT

Maçlarını nerede oynuyor? AmericanAirlines Arena Kapasitesi nedir? 16.500 Adres? 601 Biscayne Blvd. Miami, FL 33132 Coach? Pat Riley Asistan koçlar? Keith Askins (Üniversite - Alabama '90) Bob McAdoo (Üniversite - North Carolina '73) Erik Spoelstra (Üniversite - Portland '92) Ron Rothstein (Üniversite - Rhode Island '64) Kuruluş Yılı: 1988 Takım Tarihi: Miami Heat (1988'den günümüze) NBA'e...
  2. Kerim Tekin - Akşamlar

Kerim Tekin - Akşamlar

AkŞamlar AkŞamlar Gelmeyİn ÜstÜme GÜneŞ DoĞsun Artik Vurgunum Ölesİye Yalan Miydi?gÖnÜl SÖzÜn Bu Kadar Kolay Miydi? KarŞimda Duran Delİ Dİvane YÜzÜn KarŞimda Duran Devasiz GÖnlÜn Benİ Benden Alan Canima Can Katan Bu Can Sana Kurban Dayanamam Yaniyor YÜreĞİm SiĞmiyor Bedenİm Beyhude Geceler Soluyor GÜllerİm Benİ Benden Alan Canima Can Katan Bu Can Sana Kurban Dayanamam...
  3. Hakan Yeşilyurt - Mardin Akşamları

Hakan Yeşilyurt - Mardin Akşamları

Hani bizi ölümden Başka birşey ayırmazdı Söyle gülüm, hangimiz öldük? Ölen ölümsüzdür artık, Yokluğun ölüm.. Mardin akşamları Yanar ışıkları Yazık ettin, gülüm gittin Geceler aldı canımı.. Mardin akşamları Yanar ışıkları Yazık ettin, gülüm gittin Geceler aldı canımı.. (2) Bırakıp da herşeyi Buralardan gidiyorum Yurdumu terk ediyorum Nasıl ölüyorum bak. Ölüm ayrılık getirmez Seni...
  4. Edip Akbayram - Akşamlar

Edip Akbayram - Akşamlar

edip akbayram akşamlar edip akbayram akşamlar indir video düşünce bu sensiz şehre hayat beni yudum yudum içiyor Ay düşünce sulara aklım fikrim karışır Gözü dönmüş bulutlar seni hatırlatır Beni kollarına alıyor akşamlar Tıpkı senin gibi sarıyor akşamlar İçten içe daraldığım Siyahlara boyandığım Ağlamaya utandığım Sensiz akşamlar Beni yudum yudum içiyor akşamlar Sanki ömrüm gibi geçiyor...
  5. gönlümde akşamları karşılıyorum bugün

gönlümde akşamları karşılıyorum bugün

gönlümde akşamları karşılıyorum bugün…sevdiğim! gözyaşına yeminlim!... sen ağlıyorsun ya, sen sahte sevdalara intizarsın ya… kalamam sende, bırak gideyim… sen mutlu ol!... bekleyenim bir kara haberse, durma önümde!... bırak!...kurşunlara geleyim! ne kalır ki ardında… ağ olmuş kalbim… bir gazap akşamı inliyor bedduanla… tesellim ağlar…günahsızım ağlar… meçhul bir sevda yanığına… bir melek...

Sayfayı Paylaş