gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Michael Clarke Duncan Kimdir ?

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Onu ilk kez Yeşil Yol filmin'de görmüştüm John Coffey karateri ile. Bu karakter ona " En iyi yardımcı erkek oyuncu " dalında Oskar'ı getirmedi ise de aday olmasını sağlamıştı. ABD'li Aktör 54 Yaşında geçirdiği kalp krizi nedeni ile dün hayatını kaybetti. [​IMG] LOS ANGELES - Duncan'ın nişanlısı Omarosa Manigult yaptığı açıklamada, 13 Temmuz'da kalp krizi geçiren Michael Clarke Duncan'ın o tarihten beri tedavi gördüğü hastanede 54 yaşında hayatını kaybettiğini belirtti.

1999 yapımı, Tom Hanks ile birlikte oynadığı “Yeşil Yol” filminde canlandırdığı John Coffey karakteriyle “En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu” dalında Oscar'a aday gösterilen Duncan, aralarında “Armageddon”, “Kung Fu Panda”nın da bulunduğu çok sayıda filmde rol almıştı.

1.96 boyu ve sempatik görüntüsü ile gönüllere taht kuran Duncan artık aramızda yok.

MİCHAEL CLARKE DUNCAN RESİML GALERİSİ

Michael Clarke Duncan Kimdir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lee Ryan Ve Duncan Mathew James

Lee Ryan Ve Duncan Mathew James

duncan matthew james lee ryan ve eşi duncan james ve eşi lee ryan evlendi
  2. NBA - Tim Duncan

NBA - Tim Duncan

tim duncan lakabı MR. FUNDEMENTAL" TIM DUNCAN BASİT, SESSİZ, DERİNDEN VE ÖLDÜRÜCÜ: TIM DUNCAN Tim Duncan; Patrick Ewing, Hakeem O'lajuwon ve David Robinson gibi ustalardan sonra belki de pota altı hareketlerini en iyi bilen ve en etkili kullanan uzun. Onun en büyük silahı "bilgi" ve o bu oyunun aslında ne kadar basit olduğunun farkında. Bu yüzden gösterişe kaçmadan...
  3. NBA - Michael Finley

NBA - Michael Finley

Michael Howard Finley (6 Mart 1973 Melrose Park, Illinois) Amerikalı basketbolcu. Şu anda NBA takımlarından San Antonio Spurs için oynamaktadır. 2,01m (6' 7") Michael Finley genellikle 2 ve 3 numaralı (Skorer gard ve Kısa forvet pozisyonlarda oynamaktadır. 1995 NBA seçmelerinde (NBA Draft) Phoenix Suns tarafından 21. sırada seçildi. 1995-96 sezonu sonunda 15 sayı ve 4.6 ribaund...
  4. Michael Jackson

Michael Jackson

"The True Legendary King of Pop"* unvanını sonuna kadar hak eden, çocukluk tekerlemelerimizde bile adı geçmiş olan, dünyada pop müziği olabileceği en iyi seviyeye taşıyan, MOONWALK* dansını dünyaya tanıtan, arkasından dansı en çok taklit edilen, albüm satış rekorları kıran (ve bu rekorları hala egale edilemeyen), şapkasını fırlatıp atarkenki kareleri hala gözlerimizde olan, dansın -...
  5. Michael Van Clarke 3 more Inches bu ürün üzerine bilgi istiyorum yardim edermisiniz?

Michael Van Clarke 3 more Inches bu ürün üzerine bilgi istiyorum yardim edermisiniz?

Meleklerim, benim kendimi bildim bileli hep sacimla sorunum var. Saclarim küt kesildiginde cok güzeller am uzamaya baslayinca omuzuma deymeye baslayinca inceliyorlar, kopuyorlar, süpürge gibiler neredeyse... cok kötü oluyorlar yani... Bi dergide ingilterede üretilen bir sampuan gördüm fiyati 21 Euro almadan önce sizin bu ürün hakkinda bilginiz varmi diye sormak istiyorum... internette pek...

Sayfayı Paylaş