gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Michael Jackson kalp krizi geçirerek öldü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Ünlü pop yıldızı Michael Jackson'ın öldüğü bildirildi
    ABD’li dans ve müziğin efsane yıldızı Michael Jackson (50) dün gece kalp krizi geçirerek öldü. Los Angeles’taki evinde kalp krizi geçiren ünlü yıldız, hemen hastaneye kaldırıldı ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Cildini beyazlaştırmak için bir dizi ameliyat olan Jackson, uzun süredir cilt kanseri tedavisi görüyordu. Jackson’un öldüğünü duyan hayranları evinin önünde toplanmaya başladı. Birçok hayranı gözyaşlarını tutamadı. 1958 yılında ABD’nin Indiana eyaletinde dünyaya gelen Jackson, 1971 yılında 11 yaşındayken Jackson 5 grubuyla müzik hayatına atıldı. Off the Wall (1979), Thriller (1982), Bad (1987), Dangerous (1991), History (1995) gibi başarılı solo albümleri milyonlarca satan Jackson, bu sayede ’King of Pop’ (Popun Kralı) lakabını aldı.

90’ların başında hakkında onlarca kirli dedikodu çıkmasına rağmen Jackson’ın kariyeri hep temiz kaldı. Son dönemlerde adı sık sık çocuk tacizi iddialarıyla gündeme gelen Jackson, evlat edindiği iki çocuğu ile yaşıyordu.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    964
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Michael Jackson kalp krizi geçirerek öldü
    Evet, sabah gelirken araçta dinledim, insan olarak üzüldüm. Ha birde belki haberi atlamış olabilirim ama son dönemlerde Müslüman olduğu ile ilgili haberler mi vardı ? Yoksa benmi öyle hatırlıyorum.

Hani olaki Müslüman olarak vefat etti ise, insan olarakta üzerimizde kalmasın. Allah Rahmet Eylesin....

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Etkilendim hem de çok etkilendim... Ölümlü dünya nerde, ne zaman geleceği belli olmuyor.

Geçirdiği operasyonlarla, giydiğiyle, yaptıklarıyla, şarkılarıyla ve o muhteşem danslarıyla, o bir efsaneydi. Allah rahmet eylesin diyorum...

4. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Kardeşimi bu kötü haberle uyandırmak istemem. Müzik denilince Mıchael diyordu.
    Allah rahmet etsin. Gerçekten sanatı için çok şeyler yaptı.

5. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    cok üzüldüm gerecekten ya :(

handan ablaninda dedigi gibi, ölümün nerede kime gelecegi belli degil...

Allah rahmet eylesin...

6. yaseminn

yaseminn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ALLAH rahmet eylesin...

7. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Bence tüm dünya bir starını kaybetti... Allah rahmet eylesin...

Michael Jackson kalp krizi geçirerek öldü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vah Michael Jackson vah

Vah Michael Jackson vah

Bir dönemin tartışmasız en başarılı pop şarkıcısı olan Michael Jackson'ın son görüntüleri sevenlerini üzdü. Henüz 49 yaşında. Yürüyemiyor, peruk ve ameliyat maskesi takıyor... Las Vegas'ta bir alışveriş merkezinden çıkarken görüntülenen Jackson'ın tekerlekli sandalyeyle dolaşması ve yüzüne ameliyat maskesi takması dikkat çekti. Üç çocuğu ile birlikte alışverişe çıkan Jackson, en...
  2. Michael Jackson Kör Oldu

Michael Jackson Kör Oldu

POP MÜZİĞİNİN EFSANEVİ İSMİ YARI YARIYA KÖR OLDU! İŞTE ÜNLÜ ŞARKICININ BAŞINA GELENLER... Pop müziğinin efsanevi ismi Michael Jackson'un son derece hasta olduğu ve akciğer nakli yaptırmazsa hayatını kaybedeceği iddia edildi. Ünlü şarkıcının biografisini yazan Ian Halperin, 50 yaşındaki ünlü yıldızın genetik bir hastalıkla yakalandığını bu hastalık yüzünden yarı yarıya kör...
  3. Michael Jackson

Michael Jackson

"The True Legendary King of Pop"* unvanını sonuna kadar hak eden, çocukluk tekerlemelerimizde bile adı geçmiş olan, dünyada pop müziği olabileceği en iyi seviyeye taşıyan, MOONWALK* dansını dünyaya tanıtan, arkasından dansı en çok taklit edilen, albüm satış rekorları kıran (ve bu rekorları hala egale edilemeyen), şapkasını fırlatıp atarkenki kareleri hala gözlerimizde olan, dansın -...
  4. Michael Jackson ölünce helvasını kim kavurdu?

Michael Jackson ölünce helvasını kim kavurdu?

Gülşende ne marifetler varmış şaşırdım valla :tik: DÜNYACA ÜNLÜ YILDIZ JACKSON'UN ÖLÜMÜ GÜLŞEN'İ DE ÇOK ÜZMÜŞ. Gülşen kendisineyöneltilen sorulara ilginç cevaplar verdi. Bu cevapların içinde ölümüne tüm dünyanın üzüldüğü Micheal Jackson'a helva yaptığını söylemesi ise en tuhaflarından birisi.. -İnsanların tuhaf karşılayacağı alışkanlıklarınız var mıdır? (Kahkaha atıyor) Evet, herkes...
  5. Michael Jackson Tarzı Şapkalar

Michael Jackson Tarzı Şapkalar

michael jackson, şapkaları, tarzı, modelleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler O bir döneme damgasını vurdu melekler :) Şapkası ,eldivenleri ve değişik kostümleriyle 80li yıllarda fırtına gibi esti,geçti :) Ondan geriye müthiş şovları, enfes şarkıları ve güzel taklitleri kaldı :) Hatta son zamanda yayınlanan yetenek yarışmalarında bol bol onu hatırladık ,yapılan taklitlerle...

Sayfayı Paylaş