Michael Jackson Ölmedi Mi?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Michael Jackson Ölmedi Mi?
Sanatçının ölümünden sonra türlü türlü şeyler söylendi iddia edildi hatta ben bir ara nette gezinirken şöyle bir haber bile gördüm göya Michael Jackson'ın ruhu bir arabaya yansımış ya gerçekten çok saçma şeyler bunlar o kadar çok photoshopla yada farklı şeylerle göz yanılmaları yapılıyorki tabi kim ne kadar inanıyor orası da meçhul..

işte arkadaşlar bir idda daha atıldı sanatçı için hem de ne iddia .)

Pop Kralı'nın ölüm haberinin yayılmasının hemen ardından çekildiği iddia edilen görüntülerde Jackson, koruma eşliğinde arabadan iniyor ve bir kapıdan içeri giriyor.

Videoyu çeken kişi, "Jackson'un sözde cesedinin konulduğu kamyonetle görüntüdeki kamyonet aynı. Ben onun gerçek Michael olduğuna inanıyorum ve eminim ki o ölmedi" ifadelerini kullanıyor.

Elvis Presley için de 'ölmedi' iddiaları ortaya atılmış ve benzer görüntüler ortaya çıkmıştı. Ölümünden yıllar geçse de Elvis'in yaşadığına inananlar azımsanacak miktarda değil...Bu konuda farklı görüşler varsa da burada ifade edilecek son görüş, gözle kulağa damlatılan ilaç orucu bozmazsa da, buruna akıtılan ilacın (yemek borusu ve mideyle doğrudan ilgisi bulunduğundan dolayı) orucu bozacağı şeklindedir. Bu itibarla mümkünse bu gibi beden içine akıp giden ilaç koymalar iftardan sonraya tehir edilmeli, değilse sonra bu oruçlar bir gün olarak kaza edilmeli, şüpheli şeyden kurtulma tarafı tercih edilmelidir. Konu tıbbı ilgilendirdiğinden farklı tıbbi yaklaşımlar söz konusu olmuştur.

Geri