gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Michael Jackson ölünce helvasını kim kavurdu?

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Gülşende ne marifetler varmış şaşırdım valla :tik: [​IMG]

DÜNYACA ÜNLÜ YILDIZ JACKSON'UN ÖLÜMÜ GÜLŞEN'İ DE ÇOK ÜZMÜŞ.
    Gülşen kendisineyöneltilen sorulara ilginç cevaplar verdi. Bu cevapların içinde ölümüne tüm dünyanın üzüldüğü Micheal Jackson'a helva yaptığını söylemesi ise en tuhaflarından birisi..

-İnsanların tuhaf karşılayacağı alışkanlıklarınız var mıdır?

(Kahkaha atıyor) Evet, herkes şaşırır ama ben her aşure ayında aşure kaynatır, tümmahalleye dağıtırım. İlk önceleri komşularım benden hiç böyle bir şey beklemediği için şaşırırlardı ama artık normal geliyor onlara.

- Aşure zor bir tatlıdır, iyi yapabiliyormusunuz?

Mutfakta nasıl olduğumu anlaman için bir gün yemeğe gelmen gerek. Kayısı sevmediğimiçin aşureye koymam, inciri de kararttığı için koymuyorum, ama aşurem nefis olur. Arkadaşlarımbana yemeğe gelmeye bayılırlar. Londra'da da kandil zamanı Türk bakkaldan mahlep arar bulur, kandil simidi yapar, apartmandaki komşularıma dağıtırım. Özellikle Hintli komşumun çok hoşuna gider bu. Sonra bir de altın günü yapıyorumarkadaşlarımla. Aslında tuhaf olmayan ama bazen tuhaf görünen alışkanlıklarımvardır. Bir de Michael Jackson öldüğünde Londra'daydım. Öldüğü gün Kadir Gecesi'ydi, ben de helva kavurup apartmandaki komşularıma dağıttım.

- Tarafınızdan Michael Jackson'un helvası bile kavruldu yani...

Karadenizli bir aileden geliyorum. Biz gelenek ve göreneklerimize çok düşkün bir aileyiz. Ben de bu yüzden hiç sıkılmadan Michael Jackson'a helva yaptım.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tabi tabi Michael Jackson'a helva yapmakta çok sıradışı bir reklam oldu Gülşen'ciğim :):)

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    iyi hadi helvasız gitmemiş oldu michael

Michael Jackson ölünce helvasını kim kavurdu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vah Michael Jackson vah

Vah Michael Jackson vah

Bir dönemin tartışmasız en başarılı pop şarkıcısı olan Michael Jackson'ın son görüntüleri sevenlerini üzdü. Henüz 49 yaşında. Yürüyemiyor, peruk ve ameliyat maskesi takıyor... Las Vegas'ta bir alışveriş merkezinden çıkarken görüntülenen Jackson'ın tekerlekli sandalyeyle dolaşması ve yüzüne ameliyat maskesi takması dikkat çekti. Üç çocuğu ile birlikte alışverişe çıkan Jackson, en...
  2. Michael Jackson Kör Oldu

Michael Jackson Kör Oldu

POP MÜZİĞİNİN EFSANEVİ İSMİ YARI YARIYA KÖR OLDU! İŞTE ÜNLÜ ŞARKICININ BAŞINA GELENLER... Pop müziğinin efsanevi ismi Michael Jackson'un son derece hasta olduğu ve akciğer nakli yaptırmazsa hayatını kaybedeceği iddia edildi. Ünlü şarkıcının biografisini yazan Ian Halperin, 50 yaşındaki ünlü yıldızın genetik bir hastalıkla yakalandığını bu hastalık yüzünden yarı yarıya kör...
  3. Michael Jackson kalp krizi geçirerek öldü

Michael Jackson kalp krizi geçirerek öldü

Ünlü pop yıldızı Michael Jackson'ın öldüğü bildirildi ABD’li dans ve müziğin efsane yıldızı Michael Jackson (50) dün gece kalp krizi geçirerek öldü. Los Angeles’taki evinde kalp krizi geçiren ünlü yıldız, hemen hastaneye kaldırıldı ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Cildini beyazlaştırmak için bir dizi ameliyat olan Jackson, uzun süredir cilt kanseri tedavisi görüyordu. Jackson’un...
  4. Michael Jackson

Michael Jackson

"The True Legendary King of Pop"* unvanını sonuna kadar hak eden, çocukluk tekerlemelerimizde bile adı geçmiş olan, dünyada pop müziği olabileceği en iyi seviyeye taşıyan, MOONWALK* dansını dünyaya tanıtan, arkasından dansı en çok taklit edilen, albüm satış rekorları kıran (ve bu rekorları hala egale edilemeyen), şapkasını fırlatıp atarkenki kareleri hala gözlerimizde olan, dansın -...
  5. Michael Jackson Tarzı Şapkalar

Michael Jackson Tarzı Şapkalar

michael jackson, şapkaları, tarzı, modelleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler O bir döneme damgasını vurdu melekler :) Şapkası ,eldivenleri ve değişik kostümleriyle 80li yıllarda fırtına gibi esti,geçti :) Ondan geriye müthiş şovları, enfes şarkıları ve güzel taklitleri kaldı :) Hatta son zamanda yayınlanan yetenek yarışmalarında bol bol onu hatırladık ,yapılan taklitlerle...

Sayfayı Paylaş