gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Michael Kors'dan kılıflar

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

kılıf,kılıflar,michael kors,ıphone kılıf,telefon kılıfları,telefon kılıfı,cüzdan modeller Michael Kors'un Iphone ve Ipadler için ürettiği birbirinde şık kılıflar sizlerle..
    Özellikle de Iphone için üretilmiş,hem telefon hem cüzdan olarak kullanılan kılıfı ben çok kullanışlı buldum..

Michael Kors'dan kılıflar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ok kılıfı

Ok kılıfı

Rüyada ok kilifi, saliha bir hanima yahut sir ve mal sahibi emin bir kimseye delalet eder. Kindan bir ok çiktigini gören kimsenin erkek bir oglu olur. Ok kini bulan veya satin alan bir kimse, bir kadinla evlenir veya bir hanim alir. Bazilari da, ok kilifi, düsmana heybetli görünmektir, demislerdir. Ok kilifi, bir eyalet ve kaledir. Bundan dolayi kendisine bir ok kilifi verildigini gören kimse,...
  2. Michael Jackson

Michael Jackson

"The True Legendary King of Pop"* unvanını sonuna kadar hak eden, çocukluk tekerlemelerimizde bile adı geçmiş olan, dünyada pop müziği olabileceği en iyi seviyeye taşıyan, MOONWALK* dansını dünyaya tanıtan, arkasından dansı en çok taklit edilen, albüm satış rekorları kıran (ve bu rekorları hala egale edilemeyen), şapkasını fırlatıp atarkenki kareleri hala gözlerimizde olan, dansın -...
  3. Sandalye kılıfları

Sandalye kılıfları

örgü sandalye kılıfı sandalye kılıfları kiliflari kılıfı hazır Açıkcası ben şahsen evde öyle herşeye örtü kılıf olayını sevmiyorum sadece oda çocuklarım küçük olduğundan dolayı oturma grubuma hazır kılıf kullanıyorum elimde olsa inanın onuda kullanmam=)Elbette kullanan ve seven kişilerin zevkinede saygı duyuyorum eğer sizinde böyle zevkleriniz varsa sandalyeler için kılıf modellerini sizlerle...
  4. 2012 Dekoratif Yastık Kılıfları

2012 Dekoratif Yastık Kılıfları

Dekoratif Yastık Kılıfları Modelleri 2012 Dekoratif Yastık Kılıfları Baharın gelmesiyle evinde bahar temizliği yaparken bir kaç yenilik isteyen evcimen Melek'ler, bu sayfamızda sizler için evinize renk ve şıklık katacak dekoratif yastık kılıfı modellerini sunuyoruz.

Sayfayı Paylaş