gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

Michael Van Clarke 3 more Inches bu ürün üzerine bilgi istiyorum yardim edermisiniz?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

Meleklerim, benim kendimi bildim bileli hep sacimla sorunum var. Saclarim küt kesildiginde cok güzeller am uzamaya baslayinca omuzuma deymeye baslayinca inceliyorlar, kopuyorlar, süpürge gibiler neredeyse... cok kötü oluyorlar yani...

Bi dergide ingilterede üretilen bir sampuan gördüm fiyati 21 Euro almadan önce sizin bu ürün hakkinda bilginiz varmi diye sormak istiyorum... internette pek birsey bulamiyorum.

Sampuanin adi MICHAEL VAN CLARKE 3 MORE INCHES

yorumlariniz icin simdiden tesekürler.

2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    kizlar hic biriniz bu ürünü tanimiyormusunuz???
    - - - Updated - - -

kizlar hic biriniz bu ürünü tanimiyormusunuz???

3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    yardim edecek yokmu?

Michael Van Clarke 3 more Inches bu ürün üzerine bilgi istiyorum yardim edermisiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kizima isim bulmaya yardim edermisiniz??

kizima isim bulmaya yardim edermisiniz??

ışılsu anlamı asel ismi asel isminin anlamı armina Merhaba arkadaslar.... dün ögrendim Kizim olacak.... isim zaten bayadir ariyordum... iki isim arasinda bi türlü secim yapamiyorum.... 1. Asel = Cennetteki 4 irmaktan biri, bal irmagi... ( selvi boylum al yazmalimin romaninda görmüstüm bu ismi, filmde Asya diye geciyor) 2. Tugce = Cennetteki Tugba agaclarina verilen ad ( benim adimda...
  2. Sultan 3. Selimin Eğitimi hakkında bilgi istiyorum

Sultan 3. Selimin Eğitimi hakkında bilgi istiyorum

Selam arkadaşlar ben sizden Sultan 3. Selimin Eğitimi hakkında mümkünse bilgi paylaşımında bulunmanızı rica ediyorum.
  3. Michael Clarke Duncan Kimdir ?

Michael Clarke Duncan Kimdir ?

Onu ilk kez Yeşil Yol filmin'de görmüştüm John Coffey karateri ile. Bu karakter ona " En iyi yardımcı erkek oyuncu " dalında Oskar'ı getirmedi ise de aday olmasını sağlamıştı. ABD'li Aktör 54 Yaşında geçirdiği kalp krizi nedeni ile dün hayatını kaybetti. LOS ANGELES - Duncan'ın nişanlısı Omarosa Manigult yaptığı açıklamada, 13 Temmuz'da kalp krizi geçiren Michael Clarke...
  4. 3 aylık bebeğin gelişimi hakkında bilgi istiyorum

3 aylık bebeğin gelişimi hakkında bilgi istiyorum

Selamlar 2 aylık kızım var ve bebeğimle birbirimize alışmaya çalışıyoruz. Merak ettiğim 3 aylık bebeğin gelişimi . Sanki kızım biraz iri , yaşıtlarından önde gidiyor :)
  5. nereyi ariycagimi bilmiyorum yardim edermisiniz

nereyi ariycagimi bilmiyorum yardim edermisiniz

Arkadaslar sevdigim insan askere gitti suan acemilikte yaninda telefon falan goturmedi tabi gecen carsamba ve ertesi gunu persembe hemen ankesorlu telefondan arayabilmisti 6 gundur aramadi yarin bir hafta olcak telefon numarami fotografimi herseyi cuzdanina koymustu acaba dusunuyorum cuzdanmi calindi yada ne biliyim sirayla ilgilimi baska seyle ilgilimi bisey var bide askerlikle ilgili cok...

Sayfayı Paylaş