gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Michel Telo Ai Se Eu Te Pego Şarkı Sözleri Bir Şarkısın Sen

Konu, 'Yabancı Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bir Şarkısın Sen Ai Se Eu Te Pego Şarkı Sözü Bir Şarkısın Sen Ai Se Eu Te Pego Şarkı Sözleri

Sevgili melekler, Bir Şarkısın Sen yarışma programı tüm hızıyla ve başarılı yarışmacılarıyla devam ediyor. Türkçe sözlü şarkılarda olduğu gibi yabancı parçalarda da kendilerini gösteren küçük yarışmacılar ilgiyle izleniyor. Bu konumuzda Bir Şarkısın Sen Ai Se Eu Te Pego Şarkı Sözleri ile karşınızdayız. Hemen hatırlatalım, bu parça 2012 Survivor yarışmasını en sevilen ve en çok çalan parçalarının başında geliyordu. :)

Ai Se Eu Te Pego

Nossa, nossa
    Assim você me mata
    Ai, se eu te pego,
    Ai, ai, se eu te pego

Delícia, delícia
    Assim você me mata
    Ai, se eu te pego
    Ai, ai, se eu te pego

Sábado na balada
    A galera começou a dançar
    E passou a menina mais linda
    Tomei coragem e comecei a falar

Nossa, nossa
    Assim você me mata
    Ai, se eu te pego
    Ai, ai se eu te pego

Delícia, delicia
    Assim você me mata
    Ai, se eu te pego
    Ai, ai, se eu te pego

Michel Telo Ai Se Eu Te Pego Şarkı Sözleri Bir Şarkısın Sen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Şarkısın Sen Recep Tekin Evvelim Sen Oldun Ahirim Sensin Şarkısı 30 Haziran sözü

Bir Şarkısın Sen Recep Tekin Evvelim Sen Oldun Ahirim Sensin Şarkısı 30 Haziran sözü

Selam millet acaba aranızda 30 haziran Bir Şarkısın Sen Recep Tekin Evvelim Sen Oldun Ahirim Sensin Şarkısının sözlerini bilen var mı varsa lütfen bana da yazsın o şarkının sözlerini.
  2. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Berna'nın Söylediği Kahverengi Gözlerin Şarkı Sözü

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Berna'nın Söylediği Kahverengi Gözlerin Şarkı Sözü

Bir Şarkısın Sen Berna'nın 30 haziranda söylediği şarkı Bir Şarkısın Sen Berna Kahverengi Gözlerin şarkı sözü Az önce paylaştığımız Bir Şarkısın Sen yarışmacılarından Ali Taşçı'nın seslendirdiği Annem şarksının sözlerinin ardından şimdi de Bir Şarkısın Sen Berna'nın 30 Haziranda söylediği şarkı Kahverengi Gözlerin sözleri ile karşınızdayız melekler :) Bir Şarkısın Sen'in bu akşamki...
  3. Bir Şarkısın Sen yarışmasında Yusuf Köse Antebin Kalesine Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen yarışmasında Yusuf Köse Antebin Kalesine Şarkısının Sözleri

Yusuf Köse 30 haziranda söylediği şarkı Bir Şarkısın Sen Bir Şarkısın Sen Yusuf Köse Antebin Kalesine şarkı sözü Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Bir Şarkısın Sen Dilan Rüya şarkı sözü konusunun ardından bu konumuzda Bir Şarkısın Sen Yusuf Köse Antebin Kalesine şarkı sözü ile karşınızdayız :) antebin kalesine astilar fermanimi aman aman aman aman aman astilar fermanimi urfa...
  4. Ai Se Eu Te Pego Şarkı Sözü istiyorum

Ai Se Eu Te Pego Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba arkadaşlar hepinize mutlu ve keyif dolu bir pazar günü diliyor ve bu sıcaklarda nasıl mutlu pazar geçireceksiniz diyede merak ediyorum:) Ayrıca sizlerden Ai Se Eu Te Pego Şarkı Sözünü yazmanızı rica ediyorum.
  5. Bir Şarkısın Sen Berna İbibikler Şarkı Sözü istiyorum ben

Bir Şarkısın Sen Berna İbibikler Şarkı Sözü istiyorum ben

Selam arkadaşlar ben sizden Bir Şarkısın Sen Berna İbibikler Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum akşam çok hoş söyledi bu şarkıyı dimi :)

Sayfayı Paylaş