gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Michel Telo Ai Se Eu Te Pego Şarkı Sözleri Bir Şarkısın Sen

Konu, 'Yabancı Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bir Şarkısın Sen Ai Se Eu Te Pego Şarkı Sözü Bir Şarkısın Sen Ai Se Eu Te Pego Şarkı Sözleri

Sevgili melekler, Bir Şarkısın Sen yarışma programı tüm hızıyla ve başarılı yarışmacılarıyla devam ediyor. Türkçe sözlü şarkılarda olduğu gibi yabancı parçalarda da kendilerini gösteren küçük yarışmacılar ilgiyle izleniyor. Bu konumuzda Bir Şarkısın Sen Ai Se Eu Te Pego Şarkı Sözleri ile karşınızdayız. Hemen hatırlatalım, bu parça 2012 Survivor yarışmasını en sevilen ve en çok çalan parçalarının başında geliyordu. :)

Ai Se Eu Te Pego

Nossa, nossa
    Assim você me mata
    Ai, se eu te pego,
    Ai, ai, se eu te pego

Delícia, delícia
    Assim você me mata
    Ai, se eu te pego
    Ai, ai, se eu te pego

Sábado na balada
    A galera começou a dançar
    E passou a menina mais linda
    Tomei coragem e comecei a falar

Nossa, nossa
    Assim você me mata
    Ai, se eu te pego
    Ai, ai se eu te pego

Delícia, delicia
    Assim você me mata
    Ai, se eu te pego
    Ai, ai, se eu te pego

Michel Telo Ai Se Eu Te Pego Şarkı Sözleri Bir Şarkısın Sen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Şarkısın Sen Recep Tekin Evvelim Sen Oldun Ahirim Sensin Şarkısı 30 Haziran sözü

Bir Şarkısın Sen Recep Tekin Evvelim Sen Oldun Ahirim Sensin Şarkısı 30 Haziran sözü

Selam millet acaba aranızda 30 haziran Bir Şarkısın Sen Recep Tekin Evvelim Sen Oldun Ahirim Sensin Şarkısının sözlerini bilen var mı varsa lütfen bana da yazsın o şarkının sözlerini.
  2. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Mehmet Daş'ın Seslendirdiği Bebeğim Şarkı Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Mehmet Daş'ın Seslendirdiği Bebeğim Şarkı Sözleri

Mehmet Daş 30 Haziranda söylediği şarkı Bir şarkısın sen Bir Şarkısın Sen Mehmet Daş Bebeğim şarkı sözü Sevgili melekler, bir misafirimizin sorusu üzerine paylaştığımız Bir şarkısın Sen Ceren Şahiner Tepecikli şarkı sözü ardından bu konumuzda da Bir Şarkısın Sen Mehmet Daş Bebeğim şarkı sözü ile karşınızdayız :) Seni ben çok sevdim delicesine Seni ben çok sevdim ölürcesine Seni ben çok...
  3. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Seray Vural'ın Seslendirdiği Beggin Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Seray Vural'ın Seslendirdiği Beggin Şarkısının Sözleri

Seray Vural 30 haziranda söylediği şarkı Bir şarkısın sen Bir Şarkısın Sen Seray Vural Beggin şarkı sözü Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Bir Şarkısın Sen Canan Arlı Hey Onbeşli şarkısının sözleri konusunun ardından şimdi de Bir Şarkısın Sen Seray Vural Beggin şarkı sözü ile karşınızdayız :) Oooooh Put your loving hand out, baby I'm beggin Beggin, beggin you Put your loving hand...
  4. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Dilan'ın Seslendirdiği Rüya Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Dilan'ın Seslendirdiği Rüya Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Dilan 30 haziranda söylediği şarkı Bir Şarkısın Sen Dilan Rüya şarkı sözü Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Bir Şarkısın Sen Berna Anadan Ayrı şarkı sözü konusunun ardından bu konumuzda Bir Şarkısın Sen Dilan Rüya şarkı sözü ile karşınızdayız :) Değmeyin feryadıma, Figanıma değmeyin Eğer sevda bu demekse Ben vazgeçtim Beni sevmeyin Garipliğim kader değil...
  5. Ai Se Eu Te Pego Şarkı Sözü istiyorum

Ai Se Eu Te Pego Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba arkadaşlar hepinize mutlu ve keyif dolu bir pazar günü diliyor ve bu sıcaklarda nasıl mutlu pazar geçireceksiniz diyede merak ediyorum:) Ayrıca sizlerden Ai Se Eu Te Pego Şarkı Sözünü yazmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş