gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Michelle Obama: Hamile değilim

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Amerika'nın 45 yaşındaki first lady'si bir süredir internette dolaşan iddiaları esprili bir dille yalanladı.

ABD'nin first lady'si Michelle Obama (45), bir süredir internette dolaşan karnıyla ilgili iddiayı yalanlayarak, hamile olmadığını söyledi.

'DAHA FAZLA EGZERSİZ YAPMALIYIM'

Dergi için Oprah Winfrey’nin sorularını yanıtlayan Michelle Obama, karnıyla ilgili söylentilerin gündeme gelmesi üzerine, "Söylentilerden haberdarım. İlk duyduğumda ’Bebek karnı mı’ diye tepki gösterdim. Daha fazla karın egzersizi yapmalıyım. Bebekle ilgili bir plan da yok" dedi.

Michelle Obama: Hamile değilim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen bana bi cevap verin hamile miyim değil miyim endişeleniyorum

lütfen bana bi cevap verin hamile miyim değil miyim endişeleniyorum

Merhaba ben yeni üyeyim paylaşımlarınızla bana yardımcı olursanız çok sevinirim adetime henüz 5 gün var ama beyaz yoğurt gibi kokusuz bi akıntım var,bir haftadır kasıklarım ve beliim ağrıyo sanki adet olucakmış gibi ağrıyo,ayrıca iki sabahtır geçmeyen baş ağrılarım olmaya başladı.dün doktora gittim ve ultrasonda yumurtalıkların gayet saglıklı dedi bi gecikme olmadanda kan testi...
  2. Nil Karaibrahimgil Hamile mi Değil mi ?

Nil Karaibrahimgil Hamile mi Değil mi ?

Bu konu ; nil karaibrahimgil hamile mi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bugün basında çıkan bazı haberlere göre Nil Karaibrahimgil 'in hamile olduğu haberi yayıldı. Hatta sanatçının Gayrettepe 'de bir hastanede aşılama yaptırdığı ve ikiz bebek beklediği haberleri çıktı. Ancak Nil bu açıklamaları reddetti. Kimbilir belki de gerçekten hamile ve nazardan uzak durmak ya...
  3. First Lady Michelle Obama Rap Albümü Çıkardı!

First Lady Michelle Obama Rap Albümü Çıkardı!

michelle obama, michelle obama haberleri, first lady michelle obama Sevgili melekler, bizim ülkemizde hayatta olmayacak, olsa bile halk tarafından hayli yadırganacak bir haberle karşınızdayız. Amerikan first ladysi Michelle Obama bir rap albümü çıkardı! Albüm için 19 şarkı söyleyen Obama 10 şarkıya da klip çekmeyi planlıyor. 'Haydi hareket et'isimli obeziteye karşı mücadele kampanyasının bir...
  4. jilian Michel egzersizleri

jilian Michel egzersizleri

Slm kızlar aranıza yeni katıldım. Eskiden de vardım ama uzun süre oldu :) ben jilian Michel in egzersizleri ne başladım. 1 aylık bugün ikinci günüm ve kendime spor arkadaşı arıyorum :)) hem bilgi paylaşımı olur hemde motivasyonum artar die dusunuyorm :) cvplarinizi bekliyrm iyi geceler.
  5. Hamile miyim değil miyim lütfen beyza yardım

Hamile miyim değil miyim lütfen beyza yardım

Arkadaşlar merhaba. Bundan tam 1 hafta önce sevgilim iç çamaşırıma boşaldı. Fakat üst kısımlarına doğru. İç çamaşırım tamamen ıslaktı ama benim ve çok fazla terlemiş olmamızın etkisi de var, hep böyle oluyor zaten. Bir kez de boşalmadan girişime doğru bastırır gibi yaptı çamaşırımın üzerinden saniyelik olarak. Spermlerin Az bir kısmını kasığımdan sildim hemen. Daha sonra ellerimi 2 kez yıkayıp...

Sayfayı Paylaş