gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

microsoft surface pro tablet özellikleri nelerdir yazarmısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Teknoloji en sevdiğim ve ilgilendiğim konu.Lütfen bu sayfaya microsoft surface pro tablet özellikleri ve fiyat bilgilerini yazarmısınız?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Microsoft firması tarafından bu günlerde çıkacak olan Surface Pro tabletler özellikleri ile de yeni bir devrin başlangıcı.
    Surface ismi Microsoftun dokunmatik teknolojisini ifade ediyor. Windows 8 işleitm sistemine sahip olan Surface pro tabletler, Windows RT’nin klasik Windows uygulamalarını açamaması ve sadece metro arayüzüne dair uygulamalarla yetinmesi sorununa bir çözüm getiriyor.

Surface pro tabletler fiyatıyla da kullanıcıları memnun edecek. Microsoft Surface Pronun ilk çıkış fiyatının 499$ olması ancak dhaa sonra bu fiyatın da düşmesi bekleniyor...

Microsoft Surface Pro Tabletlerin teknik özelllikleri ise şöyle:

İşlemci

3. Jenerasyon Intel Core i5 işlemci ve Intel HD Graphics 4000 grafik işlemcisi
    4 GB çift kanallı bellek

Depolama

64 GB ve 128 GB

Görüntü

10.6” ClearType Full HD Ekran
    1920x1080 piksel çözünürlük
    16:9 geniş ekran
    10 noktalı çoklu dokunmatik

Wi-Fi

Wi-Fi (802.11a/b/g/n)
    Bluetooth 4.0 Düşük Enerji teknolojisi

Kamera

Önde ve arkada 720p HD kamera
    Mikrofon
    Stereo hoparlörler

Sensörler

Ortam ışığı sensörü
    Hız algılayıcı
    Giroskop
    Pusula

microsoft surface pro tablet özellikleri nelerdir yazarmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fatih Projesi Tablet Bilgisayarın Özellikleri

Fatih Projesi Tablet Bilgisayarın Özellikleri

Fatih Projesi Tablet Fatih Projesi Tablet Bilgisayar Bildiğiniz gibi melekler, Fatih Projesi kapsamında tüm 9.sınıf öğrencilerine tablet bilgisayarlar dağıtılmaya başlandı. Bu yazımızda dağıtılan tablet pclerin özellikleri hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz melekler :) SAMSUNG GALAXY TAB WİFİ İşletim sistemi: Android 3.1 Honeycomb Harddisk: 16GB Ekran Boyutu : 10.1 Ekran...
  2. Surface Pro Tabletler Ne Zaman Çıkacak biliyor musunuz

Surface Pro Tabletler Ne Zaman Çıkacak biliyor musunuz

selam arkadaşlar acaba aranızda Surface Pro Tabletler Ne Zaman Çıkacak bilen var mı? Surface Pro Tabletler Ne Zaman Çıkacak bilen varsa lütfen bana çıkış tarihini yazsın bilgi verin.
  3. tabletler ne zaman verilecek?

tabletler ne zaman verilecek?

tablet ne zamn verilecek ihaleyi yapmadılar mı 9. ayında şimdi verilme kararı alınmadı mı
  4. Samsung galaxy grand özelliklerini yazarmısınız

Samsung galaxy grand özelliklerini yazarmısınız

Kızlar selamlar hepinize lütfen benim için Samsung galaxy grand özelliklerini yazabilirmisiniz almayı çok istiyorum da :D
  5. galaxy note 8.0 özelliklerini yazarmısınız

galaxy note 8.0 özelliklerini yazarmısınız

Galaxy Note 8.0 çok ilgimi çekiyor. Lütfen özelliklerini teknik bilgilerini yazar mısınız?

Sayfayı Paylaş