gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Microsoft: Yahoo’yla değerimiz artar

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

YAHOO’yu almak için teklif veren, ancak teklifi düşük bulunarak Yahoo Yönetim Kurulu tarafından geri çevrilen Microsoft, çalışanlarını bilgilendirmek için bir bildiri yayınladı. "Birleşme olursa şirketin değeri çok artacak" açıklaması yapan Microsoft, yeni oluşumda çalışanların durumu ile ilgili olarak bazı görevlerin üst üste binebileceğine dikkat çekti. Ancak Microsoft Platformları Servisler Bölüm Başkanı Kevin Johnson imzasıyla yayınlanan bildiride, çalışanların işlerine son verilebileceği konusunda herhangi bir bilgi yer almadı. İki şirketin birleşmesi durumunda online reklam ve arama pazarında büyük bir güç doğacağına dikkat çeken Microsoft, "Yahoo mühendisleri ve yöneticileri ile birlikte yeni oluşum konusunda ortak kararlar almayı planlıyoruz" dedi. Microsoft’un birleşmeye kesin gözüyle bakan bu bildirisi, Yahoo’ya da bir mesaj olarak algılandı.

Hürriyet

Microsoft: Yahoo’yla değerimiz artar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Microsoft Kodlarını açıyor

Microsoft Kodlarını açıyor

Microsoft'un ABD'deki merkezinden WAP Program Müdürü Arkady Retik, bunu mümkün kılacak Windows Akademik Programı'nı (WAP) İstanbul'da düzenlenen bir seminerle tanıttı. Retik, WAP'ın Microsoft tarafından geliştirildiğini ve programın akademik dünyaya eğitim ve araştırma amaçlı sunulduğunu belirterek, özellikle öğretim üyelerine ders ve araştırma projelerinde programın kapsadığı üç elementten...
  2. İbadet Artarsa Rızık da Artar

İbadet Artarsa Rızık da Artar

Bir derviş. Evden ayrılışında hanımına işe gidiyorum diyerek ayrılır, ancak doğru tekkeye gider ibadet ederdi. Akşam eve döndüğünde Hanımı: - Yiyecek bir şeyimiz yok biliyorsun, elin boş mu döndün, dediğinde de - Çalıştığım zat öyle cömertki... Ondan para istemekden utanıyorum. Ay sonunda ücretimin tamamını toptan verecek, derdi. Ay sonu geldiğinde, yine evden ayrılmış, tekkeye gitmiş,...
  3. Arsa fiyatları nasıl artar?

Arsa fiyatları nasıl artar?

Gayrimenkul yatırımı da borsa gibidir. Spekülasyonlara çok açıktır. Buluttan nem kapar ya da bir anda yıldızı parlar Kentin bir bölümünde yeni inşa edilen bir gayrimenkul aniden her şeyi değiştirebilir. Genel olarak piyasanın durgun olduğu dönemlerde kentin bazı bölgelerinde fiyatlar gerilerken, bazı bölgeler ise çok fazla değer kazanabilir. Belli bir süre sonra durum tam tersine dönebilir....
  4. Değer

Değer

Rüyasında bir şeye değer biçen kimse, bir yakınıyla ilgili karar vermek zorunda kalır.
  5. DeĞer

DeĞer

DEĞER (Value) : Bir nesnenin maddi ya da parasal karşılığı, değişim ortamı ya da benzeri bir standarda göre tahmin edilebilen miktar; ayrıca, nesnenin gerçek ya da olması gereken kıymetine, YARARLIK'ına ya da önemine göre göreceli statüsü. Felsefe, hukuk, işletme, matematik, dilbilim, psikolinguistik, resim, müzik, sibernetik, televizyon gibi alanlarda "değer" sözcüğü değişik...

Sayfayı Paylaş