gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Microsoft'dan iki adet yeni güncelleştirme

Konu, 'Bilim ve Teknik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Gelecek yamalama-gününde (8 Ocak) Microsoft, ürünleri için iki adet yeni yama sunacak... Gelecek yamalama-gününde (8 Ocak) Microsoft, ürünleri için iki adet yeni yama sunacak. Yamalardan biri geliştiricinin "kritik" olarak tanımladığı bir güvenlik açığını kapatıyor.

Bu hata Windows 2000, XP, Server 2003, Vista ve bunların 64 bitlik sürümlerinde de mevcut. Açık sayesinde saldırgan sisteme zararlı kodu sızdırıp kontrolü eline geçirebiliyor.

İkinci yamayı Microsoft "önemli" olarak derecelendiriyor. Yama Windows 2000, XP ve Server 2003'te (64 bit sürümler de dahil) olan ve saldırganın bilgisayardaki bazı uzun-süreli hakları kaydedip daha sonra bunları sistemi kontrol etmek için kullanmasına sebep olan bir açığı kapatıyor.

Bahsedilen yamalar Salı akşamı indirilmeye sunulacak ve yamaların acilen yüklenmesi tavsiye ediliyor. Kullanıcılar yamaları ya otomatik güncelleştirmeler ya da update.microsoft.com sitesinden indirilebilir

Microsoft'dan iki adet yeni güncelleştirme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. microsoft'un yeni klavyesi

microsoft'un yeni klavyesi

Microsoft hem konforlu hem de sağlıklı klavyesi Natural Ergonomic Keyboard 4000'i piyasaya sürüyor... Microsoft, Natural Ergonomic Keyboard 4000 ile konforlu yazma deneyimine yepyeni bir boyut kazandırıyor. Microsoft ergonomi uzmanları tarafından tasarlanan ve dünyada en çok satan klavye tasarımı Natural serisinin yeni üyesi Natural Ergonomic Keyboard 4000, Türkçe tuş takımıyla bu ay piyasaya...
  2. Yeni kari$ik avatarlar

Yeni kari$ik avatarlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ergenekon'da iki yeni tutuklama

Ergenekon'da iki yeni tutuklama

Ergenekon soruşturması kapsamında Silopi'de gözaltına alınan 2 kişi tutuklandı. Beşiktaş'daki İstanbul Adliyesi'nde, ''Ergenekon'' soruşturmasını yürüten savcılarca sorgulandıktan mahkemeye sevk edilen K.S. ve R.E'nin, ''Silahlı terör örgütüne üye olmak'' ve ''Vahim nitelikte silah ve mermi bulundurmak'' iddiasıyla tutuklanmalarına karar verildi.
  4. adetim iki gün gecikti hamilemiyim

adetim iki gün gecikti hamilemiyim

günaydın slm arkadaslar size bi sorum olacaktı cvblarsanz sevinirim ... adetim iki gün gecikti bu sabah ikinci günü kahverengi gibi pembemsi bise gelmiş rengini tam anlayamadım kasıklarm hafif agrıo acaba hamile kalma sansım varmı yani bu bi belirti olabilir mi
  5. İşte Microsoft'un Yeni Tarayıcısı

İşte Microsoft'un Yeni Tarayıcısı

Microsoft Ocak 2015'te resmen duyurduğu yeni tarayıcısını dün görücüye çıkardı. 'Microsoft Edge' isimli yeni nesil tarayıcının kullanıma girmesinin ardından Internet Explorer'ın bir süre daha Windows 10 ile çalışmaya devam edeceği açıklandı. 2015'in başınd yeni nesil işletim sistemi Windows 10'u tanıtan Microsoft, 'Project Spartan' adıyla basına yansıyan yeni nesil internet tarayıcısını...

Sayfayı Paylaş