gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Microsoft'tan ücretsiz virüs programı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Virüs belasından yaka silken kullanıcılara Microsoft'tan müjde. Yazılım şirketi PC'lere ücretsiz yazılım sunuyor. Dünyanın bir numaralı yazılım şirketi Microsoft, PC'leri virüslerden koruma programını gelecek yıldan itibaren kullanıcılara ücretsiz verecek.
    Güvenlik yazılım firmalarının canını epey sıkacak bu kararla merkezi Washington eyaletinin Redmond kentinde bulunan Microsoft, kod adı Morro olan güvenlik yazılımını gelecek yılın ikinci yarısından itibaren kullanıcıların ücretsiz indirmelerine izin verecek.

Morro adlı güvenlik yazılımı, Microsoft'un 30 Haziranda satışına son vereceği, 49,95 dolara sattığı Windows Live OneCare adlı güvenlik yazılımının yerini alacak.

Microsoft'un ücretsiz güvenlik yazılımı sunmasının Symantec, McAfee gibi bağımsız virüs programı üreticileri açısından önemli bir pazar sorunu oluşturması bekleniyor.

internethaber

Microsoft'tan ücretsiz virüs programı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Virüs.

Virüs.

VIRÜSLER Çok küçük mikroorganizmalardir. Uzun süre bilim adamlarinin dikkatini çekmemistir. Meydana getirdigi hastaliklar hep bakterilerden bilinmistir. Elektron mikroskobunun bulunmasiyla ancak virüslerin farkina varilmistir. Ilk olarak tütün bitkisinin yapraklarinda hastalik meydana getiren virüs bulunmustur. Daha önce tütnlerde bu hastaligin bakteriler tarafindan meydana getirildigi...
  2. VİrÜsler

VİrÜsler

VİRÜSLER Çok küçük mikroorganizmalardır. Uzun süre bilim adamlarının dikkatini çekmemiştir. Meydana getirdiği hastalıklar hep bakterilerden bilinmiştir. Elektron mikroskobunun bulunmasıyla ancak virüslerin farkına varılmıştır. İlk olarak tütün bitkisinin yapraklarında hastalık meydana getiren virüs bulunmuştur. Daha önce tütnlerde bu hastalığın bakteriler tarafından meydana getirildiği...
  3. Virüsler:

Virüsler:

Virüsler: a)Hücre zarı,sitoplazma,organeller bulunmaz. b)Enzimleri (aaaabolizmaları )yoktur. c)Protein kılıf ve yönetici molekül(DNA veya RNA) den oluşur. d)Obligat endo-parazittir. e)Konukçu Hücre dışında cansızdır.Ancak,ph,ısı ve kimyasal koşullar uygun oldukça canlılıkları devam eder. f)Canlılara üremeleri,mutasyona uğramaları ve yönetici mol.taşımalarıyla benzer....
  4. ücretsiz fotoğraf birleştirme programı

ücretsiz fotoğraf birleştirme programı

ücretsiz fotoğraf birleştirme programı arıyorum ben çok acil lazım lütfen yardım edin.
  5. İphone safari tarayıcı başka sitelere adreslere yönlendiriyor

İphone safari tarayıcı başka sitelere adreslere yönlendiriyor

İphone plus ve iphonenin tüm serilerinde bugün iphoneme virüs mü bulaştı bilemiyorum araştırdım ama bulamadım. Facebook üzerinden haber yapan sitelerin linklerine tıkladığımda ve google kaynaklı bir aramaya girdiğimde iphone başka adreslere yönlendiriyor. Başka sitelerde ve iphonenin resmi sitesinde safari ve chrome ayarlarından çerezleri silmem gerektiği hatta belki evdeki hatta bulaşmış...

Sayfayı Paylaş