gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mide ağrıma ne iyi gelir ?

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Zaman zaman mide ağrısı çekiyorum, doktor sinirsel demişti ama çekilecek gibi değil, ne yapsam nasıl hafifletsem yardım edin var mı tavsiyeniz öneriniz ?

mide ağrıma ne iyi gelir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mide bulantısına ne iyi gelir buyrun öğrenelim.

Mide bulantısına ne iyi gelir buyrun öğrenelim.

mide bulantısına ne iyi gelir mide bulantısı nasıl geçer Evet hanımlar, mide bulantısı nasıl geçer, mide bulantısına hangi yiyecekler iyi gelir ve mide bulantısına iyi gelen şeyler nelerdir ve dahasını bu yazımızda öğreniyoruz Melek'ler! Mide bulantısını ne geçirir? Mide bulantısı olduğunda ne yapabiliriz? Kusacakmış gibi olma anlamına gelen mide bulantısı, hepimizin başına gelen...
  2. Mide bulantısına ne iyi gelir

Mide bulantısına ne iyi gelir

Yemek yiyemez hale geldim sürekli midem bulanıyor en ufak bir koku rahtsız ediyor ve çözümünü bulamadım lütfen yardımcı olun:(
  3. Mide bulantısına ne iyi gelir?

Mide bulantısına ne iyi gelir?

neden mide bulanır,mide bulantısı neden olur,mide bulantısına ne iyi gelir,mide bulantısı nasıl giderilir Kusacakmış gibi olma anlamına gelen mide bulantısı, hepimizin başına gelen tatsız bir durum. Mide bulantısı sık karşılaştığınız bir sorunsa, ilaçlara sarılmadan önce kendi kendinize, evde yapabileceklerinizi deneyin. Mide bulantısı tek başına bir hastalık değildir. Peki, bulantı neden...
  4. Mide ekşimesine ne iyi gelir ?

Mide ekşimesine ne iyi gelir ?

mide ekşimesine iyi gelen yiyecekler,mide ekşimesini ne giderir,mide ekşimesi nasıl geçer,mide ekşimesine iyi gelen besinler, Mide ekşimesini aşırı ve ağır yemeklerden sonra yaşıyorsanız beslenmenizde yapacağınız değişikliklerle ekşimeyi azaltabilirsiniz. Ancak hafif öğünlerden sonra bile mideniz ekşiyorsa ya da haftada 2-3 gün mide ekşimesi oluyorsa bu durum reflü veya gastrit gibi bir...
  5. Mide düşüklüğüne ne iyi gelir?

Mide düşüklüğüne ne iyi gelir?

Sindirim işinde en büyük görevi yüklenmiş olan mide, karnın üst kısmında ve ortada bulunur. Şekil bakımından arkaya yatık bir (J) harfine benzer. Üst ucundan yemek borusuna, alt taraftan da oniki parmak barsağına bağlıdır. Sindirim esnasında asit salgılar. Mide yapı bakımından hassas bir organımızdır. Aldığımız düzensiz gıdalar, sinir sistemi bozuklukları ve fazla içki mide’de, ülser,...

Sayfayı Paylaş