gebe
  1. selintan41

selintan41 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Mide Ağrısı Nasıl Geçer

Konu, 'Sağlık İçin Bilgiler' kısmında selintan41 tarafından paylaşıldı.

Mide Ağrısı Nasıl Geçer Konusu bu derten muzdarip olanlar için acil cevap aranan önemli bir sağlık problemidir.Mide Ağrısını geçirmenin doğal yolu hakkında size bilgiler verelim Mide Ağrıları İçin Doğal Çözümler

1-Damla Sakızlı Macun
    Mide Ağrısı İçin Bir çoğunuz zaten biliyorsunuzdur Damla Sakızlı Macun bu konuda en etkili doğal yoldur heryerde bulabileceğiniz bu mucize karşım mide ağrılarınız konusunda etkili olacaktır.Yüzyıllardır kullanılan bu karışım mide sorunlarında oldukça başarılı ve 1 numaradır

2-Bal ve Tarçın

Bal ve tarçın mide ağrısına ve mide ülserine karşı oldukça yararlıdır. Nane, sakinleştirici etkisi ile mide ağrılarına iyi gelir. Papatya çayı da mide ağrısını kesmeye yardımcı olur.

3-Yoğurt

Şimdiye kadar mideye faydalı olduğu konusunda uzmanlar tarafından pek çok yiyecek tavsiye edilmiştir. Ancak bunların arasında en yanlış inanca sahip olunanın süt olduğu artık biliniyor. Alfred Vogel da sütün yerine yoğurdu öneriyor. Çünkü yoğurt, süt gibi midede pıhtılaşmaya sebep olmuyor. Yoğurdun bir diğer özelliği ise bağırsakların çalışmasına yardım etmesi. Bu da sindirim sisteminin daha iyi çalışmasının sağlıyor. Daha da faydalı olmasını istiyorsanız yemekten önce tüketmeye dikkat edin. Meyveyle birlikte tüketmek ise midede yanmaya sebep olabilir. Midenin baş düşmanlarından biri olan kahve, aslında başka organlara da büyük zarar veriyor. Kahvenin istediğiniz zaman sizi uyanık tutmayı sağladığı tartışılmaz bir gerçek. Ancak uzun vadede sinirleri yıpratıyor. Günde üç bardaktan fazla kahve içiyorsanız ve hala kendinizi güçsüz hissediyorsanız, bunun sebebi artık bir bağımlı olduğunuz anlamına gelebilir. Bunun yanı sıra Türk kahvesi diğer kahvelerden daha az zararlı.

Mide Ağrısı Nasıl Geçer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baş Ağrısı Nasıl Geçer?

Baş Ağrısı Nasıl Geçer?

sinüzit ağrısı nasıl geçer sinüzit baş ağrısı nasıl geçer Benim gibi sinüzit migren ve bilumum baş ağrısı adına ne varsa çeken kişiler iyi bilirki şu illet ağrılar bir tuttu mu kolay kolay kurtulamazsınız hele bazen saatler hatta ggün boyu bile süren ağrılar bile vardır ki buda insana işkence acısı yaşatır.Sizlere başağrılarınızdan kurtulmanın yollarıyla ilgili uzmanların önermiş olduğu ve...
  2. Karın ağrısı nasıl geçer

Karın ağrısı nasıl geçer

karın ağrısı nasıl geçer karın ağrısı ve ishal nasıl geçer adet adet olunca neden ağrır olunca karın ağrısı, nedenleri, ne iyi gelir, nasıl geçer, sebepleri, ve mide bulantısı, nedir, neden olur, ve ishal Karın ağrısının aslında bir çok nedeni vardır. Kadınlarda oldukça sık görülen regl sancılarından ötürü karın ağrır. Kimi zaman yediklerimizden ötürü, kimi zaman ise bir başka...
  3. apndis ağrısı nasıl geçer

apndis ağrısı nasıl geçer

apndis ağrısı nasıl geçer neler yemek gerekiyor arkadaşlarım ?Teşekkür ediyorum lütfen bana bilgi verin çok ihtiyacım var daha öönceden ameliyat olmuştum yeride ağrıyor yha :S
  4. Boğaz Ağrısı Nasıl Geçer?

Boğaz Ağrısı Nasıl Geçer?

boğaz ağrısına ne iyi gelir,boğaz ağrısı tedavisi,boğaz ağrısı nasıl geçer,boğaz ağrısı nasıl çabuk geçer,boğaz ağrısının nedenleri,boğaz iltihaplanması nasıl geçer,boğaz ağrısı tedavisi hakkında bilgiler Boğaz ağrısı en sık karşılaşılan şikayetlerdendir. Bu yüzden bir çok kişi muayene ve tedavi olmaktadır. Boğaz ağrısına neler yol açar ? Boğaz ağrısı, birçok rahatsızlığın belirtisi...
  5. boğaz ağrısı nasıl geçer?

boğaz ağrısı nasıl geçer?

Günaydın .Ben öğrenciyim Ailemden uzağım boğazım çok ağrıyor bu ağrıyı nasıl geçirebilirim ??

Sayfayı Paylaş