gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mide bulantıları ne zaman geçecek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar şu an hamileyim ve 5 haftalıkken başlayan bulantılarım 9 haftalık hamile olduğum halde halen geçmedi. hiçbişey yiyip içemiyorum herşeye midem bulanıyor çok zor durumdayım hamilelik bulantıları ne zaman geçecek dayanamıyorum artıkkk

2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    benim 12 haftalardan sonra geçmeye başlamıştı kilo kaybı oluyor bunlar normal olağan şeyler hamileliğiniz hayırlı olsun.rabbim tammaına erdirsin. sarı leblebi ve kraker yemek etkili olyomuş bulantılaraa

mide bulantıları ne zaman geçecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mide bulantısına ne iyi gelir

Mide bulantısına ne iyi gelir

Yemek yiyemez hale geldim sürekli midem bulanıyor en ufak bir koku rahtsız ediyor ve çözümünü bulamadım lütfen yardımcı olun:(
  2. Gebelikte Mide Bulantıları Ne Zaman Son Bulur ?

Gebelikte Mide Bulantıları Ne Zaman Son Bulur ?

Hamilelik Mide Bulantısı Ne Zaman Biter Gebelikte Bulantı Ne Zaman Biter Sevgili melekler, gebelik bulantısı ve diğer belirtilerin hep bünyede farklı etki göstereceğini belirtmiş, pek çok kadının hiçbir belirti göstermeden hamileliğini devam ettirdiğinden bahsetmiştik. Bu sayfamızda genelde görülen belirtilerin başında gelen hamilelik mide bulantısı ne zaman biter merak eden meleklerimiz...
  3. Gebelikte Mide Bulantılarının Nedenleri Nelerdir?

Gebelikte Mide Bulantılarının Nedenleri Nelerdir?

bu konu gebelikte mide bulantıları nedenlerine yer vermektedir. Anne adaylarının gebelikte en zorlandığı durumlardan biri de mide bulantılarıdır. Özellikle ilk 3/4 ay boyunca bulantı ve kusmaları birlikte yaşayan hamileler, genelde bu aylardan sonra rahatlarlar. Fakat bazı gebelikler de ise bulantılar doğuma kadar sürebilir. Gebelikte mide bulantısı nedenleri hakkında bilgi sahibi olmak...
  4. Mide bulantısına ne iyi gelir?

Mide bulantısına ne iyi gelir?

neden mide bulanır,mide bulantısı neden olur,mide bulantısına ne iyi gelir,mide bulantısı nasıl giderilir Kusacakmış gibi olma anlamına gelen mide bulantısı, hepimizin başına gelen tatsız bir durum. Mide bulantısı sık karşılaştığınız bir sorunsa, ilaçlara sarılmadan önce kendi kendinize, evde yapabileceklerinizi deneyin. Mide bulantısı tek başına bir hastalık değildir. Peki, bulantı neden...
  5. Hamilelikte mide bulantısı ne zaman başlar?

Hamilelikte mide bulantısı ne zaman başlar?

Hamilelikte en fazla şikayet edilenlerden biri de mide bulantısı ve kusmalardır. Peki hamilelikte mide bulantısı ne zaman başlar, çözümleri nelerdir?Gebelikte mide bulantısı en sık görülen şikayetlerden birisidir. Hamileliğin ilk aylarında %70-80 oranında görülen bir şikayettir. Mide bulantısının başlıca sebebi hamileliğe bağlı artan gebelik hormonlarıdır. Özellikle B-HCG hormonundaki...

Sayfayı Paylaş