Mide bulantım var acaba Hamilemiyim?

C

cesar

Forum Okuru
Mide bulantım var acaba Hamilemiyim?
Merhaba arkadaşlar,

Sevgilimle ilişkiye girdik fakat içime boşalmadı. Ve adetimin bitmesinden 2 gün sonra ilişkiye girmiştik. Ondan sonraki ay adet oldum ağrısızdı ve gerektiği kadar sürdü 2. aydada aynı şekildeydi fakat biraz daha az sürdü. Şimdi 3. adetimmi bekliyorum fakat çok akıntım var ve adetim 4 gün gecikti. Sizce hamile olma olasılığım kaç hamilemiyim? Mide bulantısı vs. olmadı sadece saçlarım dökülüyor rengim attı herkes kansızlık diyor. Aşırı yorgunluk var üstümde.

Selamlar Cesar şimdi öncelikle sorunuzu anlamaya çalışıyorum fakat eksik kalan birşeyler var.
1-Önceki yaşadığınız ilişkide boşalmadığını söylemişsiniz ve ondan sonraki ay adet olmuşsunuz 3. adetinizi olacağınızı söylüyorsunuz. Şimdi her ay ilişki yaşandı mı ? Yok yaşanmadı ve siz 3. adetinizi bekliyorsanız hamilelik düşünüyorsanız bu mümkün değil yani hamile kalma ihtimaliniz york çünkü siz iki kere adet zaten olmuşsunuz.

2- Eğer ay bazında ilişki yaşamış iseniz bunların da tarihleri lazım ama muhtemelen siz işi psikolojik boyutta yaşıyorsunuz. Bir ay adet olduktan sonra ikinci ayda adet olacak mıyım ( ilişki yaşamadan ) diye düşünmeniz yersiz zira hamile kalamazsınız. İlişki yaşadığınız aydır önemli olan sonraki aylarda hamile kalma ihtimaliniz ilişki yaşamadan mümkün değildir.

Kızlar adetim iki gün kadar geçti ve bende test yaptırdım 3. dakikada ikinci çizgi silik gibi çıktı acaba mı dedim de bi tane daha aldım bi gün sonra zabanan bi daha yaptım oda aynı acaba hamile miyim tam olarak ne yapmam gerekiyor kandan test yaptırsam sonuç alabilir miyim ?

Hamilemiyim bana yardımcı olur musunuz ?

Geri