gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Mide bulantısı nasıl önlenir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar Mide bulantısı nasıl önlenir ne yapayım:S

2. gizi

gizi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    mide bulantnn sebebi ne gebelik mi?

Mide bulantısı nasıl önlenir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte Mide Bulantısı

Gebelikte Mide Bulantısı

gebelikte son aylarda mide bulantısı her gebelikte mide bulantısı olurmu her hamilelikte olurmu hamilelikte son aylarda akşamları Gebelikte mide bulantısı ve kusma gebelik hormonları nedeniyle olur. Genellikle belli koku ve tatlara karşıdır. İlk 3-4 ayda görülen mide bulantısını uygun diyet ve önerilerle hafifletebilirsiniz. Sabah yataktan kalkmadan kraker, bisküvi veya bir parça ekmek...
  2. Mide bulantısı tedavisi

Mide bulantısı tedavisi

mide bulantısı, ne iyi gelir, tedavisi, nedenleri, nasıl geçer, neden olur, ne geçirir, ishal, baş ağrısı, için Mide bulantısının aslında bir çok nedeni vardır Melek2lerim ve bu nedenlere göre birde tedavi yöntemleri vardır. Herneyse işte lafı uzatmıyor ve sizi ilgili konu ile başbaşa bırakıyorum Melek'ler:) Mide Bulantısı - Kusma Kusmak, karın etrafındaki kasların ani ve kuvvetli...
  3. Sabahları mide bulantısı

Sabahları mide bulantısı

sabahları mide bulantısı, iştahsızlık, ve halsizlik, uyanmak, ne iyi gelir, nedenleri, sebepleri, tedavisi hakkında bilgiler burada arkadaşlar Sabahları mide bulantısıyla mı uyanıyor sunuz? Üstelik bulantınıza birde iştahsızlık mı ekleniyor. Peki nedir bunun sebebi? O halde buyrun bu makalemizde hepbirlikte bilgi sahibi olalım Melek'ler. Memorial Hastanesi İç Hastalıkları Bölüm...
  4. Gebelikte Mide Bulantısı Nasıl Geçer lütfen yardım edin!

Gebelikte Mide Bulantısı Nasıl Geçer lütfen yardım edin!

Selam kızlar ben 3 aylık hamileyim ve mide bulantılarından ne yatabiliyorum ne de yemek yiyebiliyorum bu mide bulantıları nasıl geçer lütfen yardım edin siz hamile hanımlar Gebelikte Mide Bulantısı Nasıl Geçer bana da söyleyin:(
  5. Geçmeyen mide bulantısı nedenleri

Geçmeyen mide bulantısı nedenleri

Geçmeyen mide bulantısı, kronik mide bulantısı olarak da adlandırabileceğimiz bir rahatsızlık türüdür. Genellikle tek başına bir hastalık olarak kabul edilemese de vücuttaki diğer hastalıkların belirtisi ve ya yan etkisi olabilir. Çoğu zaman geçici olan mide bulantısı hissi bazı durumlarda kalıcı ve sürekli olarak devam edebilir. Mide bulantısına yol açan bir çok sebep vardır. Örneğin...

Sayfayı Paylaş