gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Mide bulantısının en kesin çözümü

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

hamilelikte mide bulantısına çözüm hamilelikte mide bulantısını ne giderir bulantısına kesin çözüm bulantısı kesin bulantısını ne giderir Mide bulantısı, şişkinlik, öksürük ve bronşite iyi geliyor.... İşte mucize yemiş...

Zencefil, dalları kullanılan sarı renkli bir bitkidir. Öksürüğe iyi gelir. Yemeklere baharat olarak katılan ya da balla karıştırılıp yenilen zencefil afrodizyak etkisi yapıyor. Cinsel soğukluğu giderip vücudu canlandırıyor.

Tarçın kokusuna benzeyen özel kokulu zencefil yemeklerde lezzet vermek amacıyla randele olarak kullanılıyor. Mide bulantısı, şişkinlik, öksürük ve bronşite iyi gelir. Derideki lekeleri giderir. Zencefil'in bir diğer özelliği ise cinsel fonksiyonları düzenleyici etkisinin olmasıdır. Dumankaya, cinsel güçlendirici formüllerini açıkladı.

Günde 2 kaşık

Malzemeler:

50 gr antep fıstığı
    50 gr soya fasülye
    25 gr çam fıstığı
    25 gr ceviz içi
    20 gr polen tozu
    10 gr tarçın tozu
    10 gr zencefil
    10 gr zerdeçal
    10 gr üzüm çekirdeği
    2 kilo iyi bal.

Uygulama:

Malzemeleri bir kase içinde karıştırın. Sabah ve gece yatmadan önce 1 çorba kaşığı yiyin.

Mide bulantısının en kesin çözümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelikte mide bulantısının sebebleri

Hamilelikte mide bulantısının sebebleri

Özellikle gebeliğin ilk aylarında genelde her anne adayında meydana gelen mide bulantılarının nedenlerini sizler için paylaşıyorum konuyla ilgili uzmanların yapmış oldukları açıklamaların haberi şu şekilde: Hamilelik, anne adayına mutluluğun yanı sıra pek çok sıkıntı da verebiliyor. Anne adayı hamilelik döneminde hormonlardaki artış nedeniyle baş ağrısı, bulantı, sindirim sistemi...
  2. Mide bulantısına bitkisel çözüm

Mide bulantısına bitkisel çözüm

mide bulantısına bitkisel çözüm hamilelikte mide bulantısına bitkisel çözüm hamilelik bulantılarına gebelik bulantılarına Mide bulantısına iyi gelen şifalı bitkileri sizler için paylaşıyorum. Adaçayı: Toz haline getirilen adaçayından her gün 3 kere 0,5-3 gram miktarında içilir. Adaçayı: Adaçayının bir başka kullanım şekli ise şöyledir. 1 bardak kaynar suyun içerisine 2 gram kadar ufalanmış...
  3. Mide bulantısına ne iyi gelir

Mide bulantısına ne iyi gelir

Yemek yiyemez hale geldim sürekli midem bulanıyor en ufak bir koku rahtsız ediyor ve çözümünü bulamadım lütfen yardımcı olun:(
  4. mide bulantıları ne zaman geçecek

mide bulantıları ne zaman geçecek

merhaba arkadaşlar şu an hamileyim ve 5 haftalıkken başlayan bulantılarım 9 haftalık hamile olduğum halde halen geçmedi. hiçbişey yiyip içemiyorum herşeye midem bulanıyor çok zor durumdayım hamilelik bulantıları ne zaman geçecek dayanamıyorum artıkkk
  5. Gebelikte Mide Bulantılarının Nedenleri Nelerdir?

Gebelikte Mide Bulantılarının Nedenleri Nelerdir?

bu konu gebelikte mide bulantıları nedenlerine yer vermektedir. Anne adaylarının gebelikte en zorlandığı durumlardan biri de mide bulantılarıdır. Özellikle ilk 3/4 ay boyunca bulantı ve kusmaları birlikte yaşayan hamileler, genelde bu aylardan sonra rahatlarlar. Fakat bazı gebelikler de ise bulantılar doğuma kadar sürebilir. Gebelikte mide bulantısı nedenleri hakkında bilgi sahibi olmak...

Sayfayı Paylaş