gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

mide kaldıran espriler

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

matematik ile ilgili espriler ünlüler ile ilgili espriler matematikle matematik esprileri komik esprileri **En çok bal isteyen cani kimdir? Hannibal
    **Hakan şükür maçta sakatlanırsa saha dışına kim taşır? Hakan Taşıyan

**Yumurtanızı sahanda mı deplasmanda mı yersiniz?

**En fazla cafein tüketen futbolcumuz kimdir? Nihat Kahveci

**Kertenkelenin sevgilisine ne denir? Kertilenkele

**Arap aynaya bakarsa ne olur? Para olur.

**Eriğin çocuğuna ne denir? Erickson

-Ya, kusura bakma valla.
    -Kusura sünnetçi bakar, hihohahah

**Tenyalar bağırsakta yaşar, bağırmasakta..

-en temiz böcük hangisidir?
    -hamamböcüğüü

-herşeyi bilen ördeğe ne denir?
    -blendax

**Atik bir insan üzülünce ne olur? Matematik olur.

**Atik bir insan eğlenince ne olur? Fanatik olur.

**En nemli müzik grubu nedir? Bulutsuzluk Özlemi

**Kötü yola düşmüş üzüme ne denir??? şarap

-Ordunun dereleri yukarı akarsa nolur?
    -Newton g.t olur :)

En hızLı sayı kaçTır?
    bilmiyorum kaçTır?
    10..
    neden?
    10 un arabası varr:p

mide kaldıran espriler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eSPRiLeR

eSPRiLeR

Şansızlığa bak ! Elektriği Edison buldu ama faturalarını biz ödüyoruz. Sana birtane vururdum ama ! Dua et hayvanları koruma derneğindeyim. -Yüksek okul mezunuyum. -Yaaa hangi Yüksek Okul ? -Ali Paşa İlkokulu. -Hani Yüksekokuldu ? -Evet Yüksekokul ! Tam 6 katlı !! Yangın dolabını açmışlar ne olmuş ? Yang çok kızmış !!!!! Senin koluna rüzgar işlemez. -Neden ? -Saatinde Yel-Kovan var o...
  2. saçma espriler

saçma espriler

Abi beni niye anlamıyon, sende idrak yolları enfeksiyonu mu var? - Dün bir Amerikalı gördüm abi. Nassı İngilizce konuşuyo görecen. - Dünya delikanlı olsaydı yuvarlak olmazdı. - Üniversite öğrencisinden okey, bilardo dersleri. - Sanık! Ayağa kalk! ve çocuklu kadınlara yer ver. - Kopye gelecek yeden kola esirgenmez. - Kumarı bırakacağıma bire on bahse girerim. - Bilmemek ayıp değil yeterki...
  3. Ayı Esprileri

Ayı Esprileri

Kusura bakma birader, seni birine benzettim. -Olabilir, babam çok gezermiş... ----------------------------------------------------------------------- Bir kazan varmış. Bu kazan çok iyi dans ediyormuş. Acaip oryantal yapıyormuş. Muhteşem kıvırıyormuş. Bu kazana ne denir? - İyi oynayan kazansın... ----------------------------------------------------------------------- Adım Thomas, bana...
  4. Espriler...

Espriler...

Milyonlarca sperm arasindan birinci gel. Bir de yasadigin su hayata bak! Tanrim! Kendim için bir sey istemiyorum. Yalnizca anneme parali ve güzel bir gelin nasip et Hakan Sükür sakatlaninca onu kim tasir? Hakan Tasiyan!! Kursunlar cok utangactir, adres sormazlar!! Bir zencinin koluna düsen kadin neder? Eyvah, Karakola düstüm! Tartmioyr abi bu terazi, kim sürdü üstüne...
  5. Gıcık espriler

Gıcık espriler

gıcık duvar yazıları gıcık espriler erkekleri eden nickler erkeklere nickler eden Hangi tene krem sürülmez? Antene Trenler ne zaman üşürler? Haydutlar soyduğu zaman Hangi piller patlar? Torpiller Kirpiler nasıl oyun oynarlar? Çok dikkatli Buzdolabına giren sineğe ne olur? Yazık olur Domates nasıl kızarır? Yüzüne tokat atınca Deniz niçin tuzlu olur? Balıklar kokmasın...

Sayfayı Paylaş