gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Mide ülseri belirtisi belirtileri hakkında bilgi var mı ?

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Mide ülseri belirtileri ve mide ülseri nedenlerini anlatan birkonunuz var mı melekler ?

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    merhaba sevgili misafirimiz;

aradığınız konu ile ilgili sitemizde bulunan konumuzu inceleyebilirsiniz.

BURAYI TIKLAYINIZ

Sevgiler;

Mide ülseri belirtisi belirtileri hakkında bilgi var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. depresyon ve belirtileri hakkında bilgi var mı

depresyon ve belirtileri hakkında bilgi var mı

Kızlar ben heralde depresyona giriyorum. Bu depresyon ve belirtileri hakkında bana bilgiler vermeniz mümkün müdür ?
  2. Dünya Barış Günü Hakkında Bilginiz Var mı?

Dünya Barış Günü Hakkında Bilginiz Var mı?

Dünya Barış Günü'nün Anlamı Nedir Dünya Barış Günü Hakkında Bilgi Sevgili melekler, KKTC ve Türkiye'de 1 Eylül tarihinde diğer ülkelerde ise 21 Eylül'de kutlanan Dünya Barış Günü hakkında bilgi veriyoruz sizlere... İlk olarak 1981 yılında Birleşmiş Milletler Genel Kurulu, “Genel Kurul’un açılış günü olan her Eylül’ün üçüncü salı gününü”nı “Uluslararası Barış Günü” ilan edilmiştir....
  3. Keman hakkında kısa bilgi var mı

Keman hakkında kısa bilgi var mı

Arkadaşlarım bana acil olarak Keman hakkında kısa bilgi lazım. Yani tarihçesi ilk ne zaman kimin tarafından yapılmıştır. İlk kim çalmıştır kemanı gibi kısa bilgiler gerekmekte. Birde bu çalgı nereye özgü bir çalgıdır.
  4. Acı çehre bitkisi hakkında bilginiz var mı?

Acı çehre bitkisi hakkında bilginiz var mı?

Bayanlar acı çehre bitkisini duyanınız oldumu lütfen bilgi istiyorum şimdiden teşekkür ederimm :)
  5. Myomu ortadan kaldıran ilaç var mı dır?

Myomu ortadan kaldıran ilaç var mı dır?

Myom, rahim kaslarından gelişen ve halk arasında "ur" diye bilinen iyi huylu bir tümördür. 20-35 yaş arasındaki kadınların %20 ila 25'inde görülür. Ancak yaş ilerledikçe, myom sıklığında artış olur ve 45 yaş üzerindeki kadınların yaklaşık %40'ında myom vardır. Sıklıkla çok sayıda myom olur. Hiç doğum yapmamışlarda daha sık rastlanır. Bazı ailelerde daha sık görülür....

Sayfayı Paylaş