gebe
  1. reyhnn20

reyhnn20 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

mide yanmasi

Konu, 'Kadınlar' kısmında reyhnn20 tarafından paylaşıldı.

Benim son reglim 6-10 nisan arasiydi esimle son iliskim 16 nisan da dunden beridir midem eksiyor ve goguslerimde batma seklinde agrilarim 1haftadir da kasiklarimda ince ince agrilar var. Hamile miyimdir? Hamileysem de test yapsam cikar mi? Cok merak ediyorum acil cvp verirseniz sewinirim

2. reyhnn20

reyhnn20 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Niye cebap alamiyorum acaba?

mide yanmasi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüketen mi Tükettirilen mi?

Tüketen mi Tükettirilen mi?

TÜKETEN Mİ, TÜKETTİRİLEN MİYİZ? Başlangıçta barter yöntemiyle var olan ticaret anlayışı, sanayi devriminin ardından talep ve arzın karşılıklı dengelenmeleri üzerine kuruldu. Son 20’li yıllara damgasını vuran tüketim alışkanlığı/çılgınlığı kavramının gelişmesine neden olan bu süreç, aslında talep-arz ikileminin, arza talep yaratılması olarak değişmesini de ifade etmekte. Kısaca şöyle...
  2. Sevmek mi, Sevilmek mi

Sevmek mi, Sevilmek mi

Genç kız tüm gece boyunca yürümüştü. Eve çok yakın bir yerde olan arkadaşının yanından çıktığında hava açıktı. Ama aniden şehrin üzerine hücum eden sis bulutları arasında gözünün önünü görmesi iyice imkânsızlaşmıştı. Oysaki buraları çok iyi biliyordu. Ama sis yolunu şaşırtmıştı. Şimdi ise gece yarısı olduğu halde hala yürüyordu. Genç kız nihayet o yoğun sis bulutları arasından bir evin...
  3. Mide

Mide

Ömre, rızık ve geçime; boş mide hastalıklardan ırak olmaya, hayır ve rahata delalet eder.Rüyada mide görmek, rahat ve huzurlu bir şekilde uzun bir yaşam süreceksiniz demektir. Rüyada mide görmek, rahat ve huzurlu bir şekilde uzun bir yaşam süreceksiniz demektir. Sağlıkla ilgilidir.Rüyada mide görmek Ömür, rizk ve geçimle yorumlanir. Mideyi, kuvvetli, saglam ve iyi görmek hayirdir, uzun...
  4. Aglasam mi gülsem mi...

Aglasam mi gülsem mi...

Aglanacak halimize güldüm bugün, ne aci ki birazdan okuyacaginiz seyler gercek ve sadece Türkiyede gerceklesmis seyler... Burasi Türkiye... Yeryüzünde insanlar ya sigara içerler ya da içmezler. ıçenler, sigaralarini çakma...k ya da kibritle yakarlar. ve bunlarin bir kismi da kanserden ölür. ama, dünyada demir çelik haddehanesinde çalisan hiçbir isçinin, sigarasini yakmak amaciyla...
  5. Carolin mi, Cemile mi?

Carolin mi, Cemile mi?

cemile ve carolin cemile carolina oyunu karolin ve karolin Hadi Bakalım....Carolin mi yoksa Cemile mi(((bu arada yeni farkettim ikisi de C harfi ile başlıyor :D))) Lütfen güzelliklere bakarak cevap verelim..

Sayfayı Paylaş