gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Mide yanmasını geçirmek için neler yapabiliriz ?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar Mide yanmasını geçirmek için neler yapabiliriz bu konuda acil yardım bekliyorum

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mide yanmasını geçirmek için neler yapabiliriz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1 dakika içinde Neler Yapabiliriz...

1 dakika içinde Neler Yapabiliriz...

-1 dakikada 5 defa Fatiha suresini seri bir şekilde okuyabilirsin.Fatiha suresini bir defa okumak 1400 sevaptır.5 defa okununca bir dakikada 7000 sevap elde edebilirsin. 2- 1 dakikada on defa ihlas suresini okuyabilirsin 10 defa ihlas suresi 3 kuran hatmine bedel sevap kazandırır .Hergün bir dakikanı ihlas suresine ayırsan ayda 300 defa senede 3600 defa ihlas okumuş olursun.Bu da 1200 hatme...
  2. yüz güzelliği için ne yapabilirim

yüz güzelliği için ne yapabilirim

doğal yüz güzelliği için ne yapabilirim doğal öneriler
  3. Melekler Gebelikte Mide Yanmasına Ne İyi Gelir

Melekler Gebelikte Mide Yanmasına Ne İyi Gelir

Merhaba şuan 3 aylık hamileyim ve aşırı derecede mide yanması sorunu yaşıyorum biliyorum gebelikte normalmiş ama bu mide yanmasını kaldıramıyorum sizce Gebelikte Mide Yanmasına Ne İyi Gelir bu konuda siz ne yaptınız nasıl geçer?
  4. Gebelik Bulantısını Geçirmek İçin Ne Yapılmalı ?

Gebelik Bulantısını Geçirmek İçin Ne Yapılmalı ?

Hamilelik Mide Bulantısı Nasıl Geçer Hamilelikte Bulantı Nasıl Geçer Sevgili melekler, gebelik belirtileri içinde en çok rastlanılanı olan mide bulantısı kimi kadını canından bezdirir, Kimisinde de hiç görülmeyen Hamilelik Mide Bulantısı Nasıl Geçer merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Hamilelikte Bulantı Nasıl Geçer aydınlatmaya çalışıyoruz... Hamilikte mide...
  5. Çocuğumun öksürüğü için ne yapabilirim

Çocuğumun öksürüğü için ne yapabilirim

Merhabalar. Çocuğum bir süredir öksürüyor ve içtiği ilaçların da pek bir faydasını göremedik.Acaba öksürüğü için yapabileceğim ne var? Tecrübeli anneler yardım edin lütfen..

Sayfayı Paylaş