gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.221
    Ödül Puanları:
    113

Mide

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ömre, rızık ve geçime; boş mide hastalıklardan ırak olmaya, hayır ve rahata delalet eder.Rüyada mide görmek, rahat ve huzurlu bir şekilde uzun bir yaşam süreceksiniz demektir. Rüyada mide görmek, rahat ve huzurlu bir şekilde uzun bir yaşam süreceksiniz demektir. Sağlıkla ilgilidir.Rüyada mide görmek Ömür, rizk ve geçimle yorumlanir. Mideyi, kuvvetli, saglam ve iyi görmek hayirdir, uzun ömürdür. Midenin bozuk ve kuvvetsiz oldugunu görmek de hayirli degildir, ecelinin yakin olduguna isarettir. Bir kimse midesini elinde tutuyor görse, rizk ve geçimi elinde sayilir. Midesini yarali ve çiban içinde görse, hayat boyunca hasta olur. Midesinin yarilmis ve içi yikanmis oldugunu görmek, günahlarindan tövbe ile, haram yemekten çekinecegine; midesinin yaninda baska bir mide daha bulundugunu görmek, bir çocugu olacagina veya eline bir mal geçecegine delildir. Midesini büyümüs görmek rizkinin bollasacagina; küçülmüs görmek ise bunun aksine yorumlanir. Mideyi sis ve hastalikli görmek, bir zorluga ugrayacagina; bir rivayete göre de, evladindan dolayi üzülecegine; karnini yarip midesini çikardigini görmek, tamahkarliktan vazgeçecegine; birisine bir mide verdigini görmek, onun geçimini kolaylastiracagina; birinin kendisine bir mide verdigini görmek, o kisiden yardim görecegine delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen mide, ömür, rizik ve maisettir. Bir kimsenin, rüyada midesini kuvvetli ve saglam görmesi, o kimse hakkinda hayra ve uzun bir hayata isarettir. Eger midesi kuvvetli ve saglam degilse yukardakinin aksi ile tabir edilir. Midenin bos olmasi hayir, rahat ve hastaliklardan kurtulmaya isarettir.

Mide konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüketen mi Tükettirilen mi?

Tüketen mi Tükettirilen mi?

TÜKETEN Mİ, TÜKETTİRİLEN MİYİZ? Başlangıçta barter yöntemiyle var olan ticaret anlayışı, sanayi devriminin ardından talep ve arzın karşılıklı dengelenmeleri üzerine kuruldu. Son 20’li yıllara damgasını vuran tüketim alışkanlığı/çılgınlığı kavramının gelişmesine neden olan bu süreç, aslında talep-arz ikileminin, arza talep yaratılması olarak değişmesini de ifade etmekte. Kısaca şöyle...
  2. Sevmek mi, Sevilmek mi

Sevmek mi, Sevilmek mi

Genç kız tüm gece boyunca yürümüştü. Eve çok yakın bir yerde olan arkadaşının yanından çıktığında hava açıktı. Ama aniden şehrin üzerine hücum eden sis bulutları arasında gözünün önünü görmesi iyice imkânsızlaşmıştı. Oysaki buraları çok iyi biliyordu. Ama sis yolunu şaşırtmıştı. Şimdi ise gece yarısı olduğu halde hala yürüyordu. Genç kız nihayet o yoğun sis bulutları arasından bir evin...
  3. Nacizane mi? Naçizane mi?

Nacizane mi? Naçizane mi?

naçizane mi nacizane mi nacizane naçizane Kendim nacizane olarak kullanıyorum... Ama bir kaç yerde naçizane olarak okuyunca imla kurallarına baktım... Sonuç: naçizane zarf, eskimiş (na:çiza:ne) Farsça n¥ç³z¥ne 1 . Haddi olmayarak: "Bunun için sizlere naçizane bir tavsiyem olacak." 2 . Çok küçük, önemsiz bir şey olarak.
  4. Aglasam mi gülsem mi...

Aglasam mi gülsem mi...

Aglanacak halimize güldüm bugün, ne aci ki birazdan okuyacaginiz seyler gercek ve sadece Türkiyede gerceklesmis seyler... Burasi Türkiye... Yeryüzünde insanlar ya sigara içerler ya da içmezler. ıçenler, sigaralarini çakma...k ya da kibritle yakarlar. ve bunlarin bir kismi da kanserden ölür. ama, dünyada demir çelik haddehanesinde çalisan hiçbir isçinin, sigarasini yakmak amaciyla...
  5. PP mi pilates mi?

PP mi pilates mi?

Merhabalar, Bundan 7 ay önce sezaryanla doğum yaptım. Hala emz,rmeye devam ediyorum. Fakat sıkılaşmak için spor yapmak istiyorum ancak kardio yada uzun süre gidebileceğim sporları istemiyorum. Bebeğimi yalnız bırakamayacagım için. Acaba Power plate yada pilates yapabilir miyim. Konuştuğum bir spor hocası bu sporları yapabileceğimi ancak cok randumanlı olamayacagını söyledi. Sebebi de emzirme...

Sayfayı Paylaş