gebe
  1. nilyesilim

nilyesilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

midyeli makarna

Konu, 'Makarnalar' kısmında nilyesilim tarafından paylaşıldı.

midyeli makarna tarifi bilen varsa bana yarcımcı olsun lütfen

midyeli makarna konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Makarna

Makarna

Rüyada makarna görmek , o rüyayı görenin, felaket bir şekilde obur olduğuna işarettir. Rüyada makarna ufak zararlara uğrayacaksınız demektir. Rüya sahibi bir kadınsa, yakında bir erkekle ilişkiye gireceğine yorumlanır. Ufak zararlara uğrayacaksınız. Rüya sahibi bir kadınsa yakında hayatına yabancı bir erkeğin gireceği anlamına gelir. Hayırlı iş ve kısmettir.Rüyada makarna görmek, o rüyayi...
  2. etlı(!)makarna

etlı(!)makarna

canum abicim benım bıdanem kucuk abım hanı sen askere gıdecektın ben ve kuzın melos daha kuccccuktuk hanı orta okula gıdıyorduk o gece melıkelerde sabahlamıstk sabahta senın asker eglencen cıkınca cok sınırlenmıstık hanı uykusuz uykusuz ıs yaptırıyolar senın yuzunden bıze dıye sonra sen oglen bı ara eve geldın ve yemek hazırlayın bana dedın melosla bızde sana makarna ısıtıp getırdık sonra...
  3. Fırfnda Makarna

Fırfnda Makarna

Malzemeler 1 paket fırın makarna 2 yemek kaşığı un 3 bardak süt 2 çorba kaşığı tereyağ 1 adet yumurta 2 su bardağı kaşar rendesi Yapılışı makarnalar tuzlu suda haşlanır. ayrı bir tencerede tereyağ eritilir un katılarak kokusu çıkana kadar kavrulur. süt azar azar eklenerek katılaşana kadar karıştırılarak pişirilir. tuzu katılır. mikserle biraz karıştırılır ve yumurta eklanarak...
  4. Patlıcanlı Makarna

Patlıcanlı Makarna

patlıcanlı makarna tarifi patlıcanlı makarna tarifleri patlıcanlı makarna Patlicani cok severim. Makarnayida öyle.Hele patlicani da bahceden organik ise ooooo...Eh ikiside bir araya gelince tadini siz tahmin edin.Simdiden afiyet olsun arkadaslar :) Malzemeler 500 gr Makarna 1 Patlican 1 Domates 1 Biber Salca Tuz Karabiber Yag Yapilisi Makarnalar haslanirken, küp küp kesilmis ve tuzlu...
  5. Midyeli Bir Lezzet Midyeli Lahana Dolması Tarifi

Midyeli Bir Lezzet Midyeli Lahana Dolması Tarifi

midyeli lahana sarması midyeli lahana dolması Valla ben ilk defa duydum melekler :) Midye tava, midye dolma bilir ve severim de midyeli lahana sarmasını ilk defa duyuyorum. Doğal olarak sizlerden de duymayan varsa paylaşmak istedim. :) İşte midyeli lahana sarması için malzemeler.. :) 1 büyük lahana 100 adet midye içi 1.5 su bardağı pirinç 6 soğan Yarım su bardağı sıvıyağ 1 su bardağı...

Sayfayı Paylaş