gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Miele ile Aşkınız size kalsın...

Konu, 'Beyaz Eşyalar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

14 Şubat’ta Miele yorulsun, aşıklar gecenin tadını çıkarsın...Miele ürünlerinin kolaylık ve konforu bir arada yaşatan özellikleriyle, yemek sonrası da aşkınıza vakit ayırabileceksiniz. [​IMG] Evinde Miele’si olan aşıklar, bu Sevgililer Günü’nde de aşklarına daha çok vakit ayırmanın konforunu yaşıyor. Son teknolojinin tüm olanaklarını sonuna kadar sunan Alman Miele ürünleriyle hem zamandan hem de aşktan kazanmak mümkün.

Miele’yle aşkın lezzeti!
    14 Şubat akşamı Miele Buharlı Fırın’da yapacağınız sağlık ve lezzet dolu bir yemekle, aşkınızı lezzetli hale getirebilirsiniz. Miele Buharlı Fırın, yemekleri buharda pişirirken besin değerlerini koruyor ve lezzetini artırmayı ihmal etmiyor.

[​IMG] Çamaşırlar Miele’ye, aşkınız sürsün
    Daha kısa zamanda, daha çok çamaşır yıkaması, 6 kg kapasitesi ve yıkamayı kolaylaştıran birçok detay özelliği barındıran, çamaşır dünyasının en akıllı makinesiyle, çamaşırlar hiç dert olmuyorMiele ile Aşkınız size kalsın...

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Miele ile Aşkınız size kalsın...
    emeğinize sağlık paylaşım için teşekkürler

Miele ile Aşkınız size kalsın... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarihte Saklı Kalmış Aşk Mektupları

Tarihte Saklı Kalmış Aşk Mektupları

Victor Hugo’dan Juliette Drouet’ye (31 Aralık 1851) Bu, zulmet ve şiddet dolu günler boyunca harikuladeydiniz, Juliette’im. Sevgi istedim, verdiniz, teşekkürler! Gizlendiğim yerlerde, sürekli tetikte beklemekle geçen gecelerin sonunda, kapımda, parmaklarınızda titreşen anahtarların sesini işittiğimde o kötülükler ve karanlıklar yok oluyordu; içeriye ışık giriyordu. Çatışmanın kesildiği...
  2. Tarihte Saklı Kalmış Aşk Mektupları!!!!

Tarihte Saklı Kalmış Aşk Mektupları!!!!

ilanı aşk mektubu ilanı aşk mektupları eski mektupları tarihte hikayeleri tarihi hikayeleri Einstein'den Mileva'ya (6 Ağustos 1900) Babam da bir ahlak dersi mektubu yazdı bana. Ama asıl işin konuşularak halledileceğini söyledi, bu yüzden çok sevinçliyim. Büyüklerimi çok iyi anlıyorum. Kadını erkeğin bir lüksü olarak, erkeğin ancak çok iyi yaşam koşullarına sahip olunca hak edebileceği bir şey...
  3. düşlerimizde kaldı...aşk

düşlerimizde kaldı...aşk

Gök yüzü zifiri karanlıkken , pembe bir dünyada el ele bu sevdanın içindeydik biz seninle ve hep birlikte olmaktı temennimiz. Pembe düşlerimiz vardı, içinde sadece ikimizin bulunduğu. Bu kısacık aşkımızda en güzel akşamları en güzel sevinçleri paylaştık. Sevmeyi öğretin sen bana. Yüzün gülerken, içinde mutlu olabileceğini öğrettin sen bana. Yüzün gülerken, içinde mutlu olabileceğini...
  4. Sizce aşk nedir....

Sizce aşk nedir....

AŞK herkez ona başka anlamlar yükler...kimisi için herşey demektir...kimisi için acı...kimisi için mutluluk..kimisi içinde üç harften oluşan bir kelime.... AŞK ugruna kelimeler,şiirler,destanlar yazılan duygu... AŞK ne demektin sen oysa tutulmayan görülmeyen hissedilen bir varlıktın... AŞK birçok kişinin yüreğine konup sonra giden olandın.... AŞK kimilerini deviren,kimilerini...

Sayfayı Paylaş