gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

migrene iyi gelen yiyecekler

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

migrene iyi gelen yiyecekler migrene ne iyi gelir migrene ne sebep olur ? Migrene iyi gelen taş ?
    Konusunda yardımınızı rica ediyorum. Bu illetten ancak novalgin iğneyi vurularak kurtuluyorum. Oda geçici etki ediyor. Taş vs var diyorlar kullananlar acaba sitenizde taş kullanan var mı hangi taş nasıl kullanılıyor migren için ve iyi geliyor mu ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

migrene iyi gelen yiyecekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Migrene iyi gelen bitkiler neler

Migrene iyi gelen bitkiler neler

migrene iyi gelen yağlar migrene iyi gelen bitkiler yiyecekler migrene iyi gelen bitkiler, şifalı bitkiler, otlar, bitkisel yağlar, yağlar, Bir çok kişinin hayatını kabusa çeviren migren hastalığına iyi gelen bitkileri Ahmet Maranki önerisi oalrak sunuyoruz sizlere Melek'ler. Migren tüm dünyada hem kadınlarda, hemde erkeklerde görülen, sık rastlanan ve ağrılı bir hastalıktır. Bulantı,...
  2. Astım diyeti astıma iyi gelen yiyecekler

Astım diyeti astıma iyi gelen yiyecekler

astım diyeti astım hastaları ne yemeli astım hastaları ne yememeli Astım hastaları ne yemeli ya da ne yememeli, astıma iyi gelen yiyecekler hangileri diye merak mı ediyor sunuz? O halde bu yazımızda astım diyeti önerilerimize göz atın Melek'lerim. Astım hastalarının astımatik reaksiyonları eğer gıda alerjilerine bağlı değilse yeme konusunda bir kısıtlama söz konusu değildir. Ancak...
  3. mide bulantısına iyi gelen yiyecekler

mide bulantısına iyi gelen yiyecekler

mide bulantısına iyi gelen yiyecekler Mide bulantısına hangi yiyecekler yada bitkiler iyi geliyor kızlar. Akşamdan kalma gibi bir mide bulantım var bir türlü geçmiyor nane limon kaynattım biraz rahatlattı gibi ama yinede tam iyi gelmedi. Tavsiyeleriniz var mı ?
  4. Halsizliğe iyi gelen yiyecekler

Halsizliğe iyi gelen yiyecekler

halsizliğe ne iyi gelir,halsizliğe hangi besinler iyi gelir,halsizliği geçiren yiyecekler Halsizliğe İyi Gelen Yiyecekler Halsizlik, ruhsal veya fiziksel yorgunluk ile karakterize düşük enerji halidir. Uyku bozuklukları, uzun süreli stres veya grip gibi hastalıklarda dahil olmak üzere halsizliğin pek çok farklı nedeni olabilir. Gün boyu tükettiğimiz gıdalar vücudumuz tarafından...
  5. İshale iyi gelen yiyecekler

İshale iyi gelen yiyecekler

İshal hemen hepimizin sık karşılaştığı ve belirli durumlarda ortaya çıkan bir durumdur. İshal bazen içtiğimiz suyun içerisinde bulunan mikrop ve bakterilerden oluşabildiği gibi ağır bir hastalığın habercisi olarak da ortaya çıkabilir veya yediğimiz gıdalardan zehirlenme ya da yediğimiz gıdaları midemizin sindirememesi gibi nedenlerle oluşabilir. Yapılacak birkaç küçük müdahale ile İshal...

Sayfayı Paylaş