gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Migrenininz Varsa Lütfen Okuyunuz....

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Bu öneri işadamı Bülent Paksoy'dan geldi. " 6 tane makyaj temizleme pamuğunun arasına yarım çay kaşığı karabiber koyup üzerine bol kolonya döküyorsunuz. Toplam 3 pamuk oluyor bunların 2'şer tanesini şakaklara, bir tanesini de 2 kaşın ortasına koyup bir tülbentle başınızı bağlayın, uyumaya çalışın.... 1 Saat kadar sonra tülbenti açtığınızda ağrılarınızın geçtiğini ve kuş gibi hafiflediğinizi hissedeceksiniz. Size ne kadar inandırıcı gelir bilmiyorum ama ben ve arkadaşlarım denediğimizde gerçekten sonuç aldık. Her ağrınız tuttuğunda bunu deneyin.
    2 veya 3 defa yaptıktan sonra migrenin kalmadığını göreceksiniz..
    Bana söylenen karabiber ve kolonyanın birleştiğinde dünyanın en iyi antiseptiği olduğu. Bana yardımcı olan kişi bunu İsviçre'de öğrendiğini ve migrenin beyine giden sinir damarlarının biri tıkalı olması sebebiyle
    oluştuğunu söylemişti.

Boğazlarınız şişmeye başladığında tülbenti katlar bol karabiber ve limon
    kolonyası döküp boğazınınza sardığınızda sabaha bir şeyiniz kalmaz.
    Bunu 3-5 kez tekrarladığınızda bir daha kış mevsiminde dondurma yeseniz bile şişmeyecektir.

Bu öneriyi denemenin hiçbir zararı olmaz... Umarım iyi gelir....

BOL SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİM

Migrenininz Varsa Lütfen Okuyunuz.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lütfen Okuyun,

Lütfen Okuyun,

silahsız 33 erimizin şehit edilişi LÜTFEN BU İSİMLERİ BAŞTAN SONA KADAR OKUYUN LÜTFEN.... İbrahim ERTEN (Konya) Mustafa YILMAZ (Konya) Erkan KAÇAN(Konya) Mevlüt ÖZKAN (Konya) Hilmi ŞAHİN (Konya) Ali ARAR (Konya) İlyas UYAR(Konya) Hüseyin ÇELİK (Denizli) Ahmet APAK (Denizli) Ercan ÇOBANOĞLU (Denizli) Mustafa KOÇANOĞLU (Denizli) Baki UMUTLU (Denizli)...
  2. Okuyunuz lütfen

Okuyunuz lütfen

Konu: OZELLIKLE SONUNU OKUYUNUZ LÜTFEN Sadece bu sabah için, içimden aglamak geldigi halde yüzünü gördügümde gülümseyecegim. Sadece bu sabah için, ne giymek istediginin seçimini sana birakacagim, gülümseyerek ne kadar yakistigini söyleyecegim. Sadece bu sabah, çamasirlari yikamaktan vazgeçip seninle parkta oynamaya gidecegim. Bu sabah bulasiklari lavaboda birakip, bulmacanin...
  3. Lütfen okuyun........

Lütfen okuyun........

Beş yaşında idim. Rahmetli babaannem pirinç ayıklıyordu. Bir tane yere düştü. Babaannem eğildi, aramaya başladı. Sağa bakıyor, sola bakıyor, bulmaya çalışıyordu . Çocukluk iste, -Aman babaanne dedim. - Bir pirinç tanesi için bu kadar caba harcamaya, yorulmaya değer mi? Rahmetli ilk defa sertleşti bana karşı, öfkeyle doğruldu. -Sen oturduğun yerden ahkâm kesiyorsun, ' dedi. - Hiç...
  4. lütfen okuyun önemli

lütfen okuyun önemli

handancaya duyrulur lütfen artık şu tarot durumuna bir göz atsa diyorum ben artık lütfen tarot fallarımıza bakmaya başlasın artık lütfeeeeeennnnnn:/ saygılar hata ettimse affola :)
  5. lütfen okuyun

lütfen okuyun

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş