gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Mihrimah Sultan Nasıl Öldü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Mihrimah Sultan Nasıl Öldü ? Kızlar Mihrimah Sultan Nasıl Öldü bu konuya dair bilgi bulamadım ben siz yazınız lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mihrimah Sultan Nasıl Öldü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hürrem Neden Öldü? Hürrem Sultan Nasıl Öldü

Hürrem Neden Öldü? Hürrem Sultan Nasıl Öldü

hürrem sultan nasıl öldü hürrem sultan kaç yaşında öldü neden hatice nasıl kaç yaşında hürrem sultan neden öldü, nasıl öldü, niye öldü, ölüm sebebi, ölümü Hürrem Sultan yaşadığı zaman boyunca entrikalarla ve yaptığı hırs ve olaylarla ilgili çok olay yaratan bir kadındı.Kendi çocukları tahta geçsin diye çok mücadeler versede ne yazıkki oğullarından hiçbirinin tahta çıktığını göremeden öldü......
  2. Yavuz Sultan Selim Nasıl Öldü

Yavuz Sultan Selim Nasıl Öldü

Yavuz Sultan Selim Nasıl Öldü arkadaşlar merak ediyorum Yavuz Sultan Selim acaba kaç yaşında nasıl vefat etti?
  3. Şah Sultan Nasıl Öldü?

Şah Sultan Nasıl Öldü?

Bu konu Şah sultan ne zaman ve nasıl öldüğüne dair bilgiler içermektedir. Sultan Süleyman'ın kızkardeşlerinden biri olan ve Lütfü Paşanın zevcesi Şah Sultan'ın ne zaman nasıl öldüğünü merak edenler için tarihten edindiğimiz bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Kanuni Sultan Süleymanın kız kardeşi Damatçelebi Lütfi Paşanın ise eşi olan Şah Sultanın çocukluğu manisada abisi Kanuni ile...
  4. tarihte hatice sultan nasıl ölmüş

tarihte hatice sultan nasıl ölmüş

Muhteşem YüzyıldakiHaticeye çok acıyorum ben.Acaba gerçekte tarihte nasıl ölmüş bu sultan?
  5. Mihrimah Sultanın ölümü nasıl oldu

Mihrimah Sultanın ölümü nasıl oldu

Muhteşem yüzyılıa bayılıyoruz ve sürekli izliyoruz.Mihrimah sultanın hayranıyız.Acaba Mihrimah Sultan gerçekte nasıl ölmüş bu bilgi varmı?

Sayfayı Paylaş