gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Mıknatıs hangi maddelerden oluşur

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Mıknatıs hangi maddelerden oluşur ? Selam millet acaba siz biliyor musunuz Mıknatıs hangi maddelerden oluşur ben hala bilmiyorumda:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mıknatıs hangi maddelerden oluşur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mıknatıs

Mıknatıs

Rüyada mıknatıs görmek , başarılı bir aşk hayatının habercisi olarak yoruma tabi tutulur. Rüyada mıknatıs görmek, çok güzel bir aşk hayatının habercisi olarak yorumlanır. Size kötü işler yaptırmaya çalışan insanlar var. Onlara uymayın. Rüya sahibi kadınsa, bu rüya bir kişinin ona pahalı hediyeler alacağı anlamına gelir. Kişinin karşı cinsten etkileneceğini belirtir.Rüyada miknatis görmek...
  2. hangi ürünlerde kimyasal madde fazla

hangi ürünlerde kimyasal madde fazla

ruj hangi maddeden yapılır MAKYAJ YAPMAYI, GÜZELLEŞMEYİ ,ÇEŞİT ÇEŞİT MALZEMELER ALMAYI SEVİYORUZ PEKİ BİLEREK Mİ ALIYORUZ ? İÇERİĞİNİ BİLİYOR MUYUZ? SAHSEN BİLMİYORUM AMA BİLMEKTE FAYDA VAR DİYE DÜŞÜNEREK BENİM GİBİ BİLMEYEN ARKADASLAR İÇİN MAKYAJ MALZEMELERİNİN İÇLERİNDE NE KADAR KİMYASAL MADDE VAR ARASTIRDIM İŞTE SONUÇLARR Yapılan bir araştırma, ortalama makyaj yapan bir kadının...
  3. Kuvars nedir hangi maddelerden oluşur ?

Kuvars nedir hangi maddelerden oluşur ?

Kuvars nedir hangi maddelerden oluşur ve içinde hangi mineraller bulunur?
  4. Hangi Maddeler Cildi Sıkılaştırır ?

Hangi Maddeler Cildi Sıkılaştırır ?

cildi sıkılaştıran bitkiler cildi sıkılaştırmak için doğal yöntemler Zaman içinde yerçekimine yenik düşen cildimizi zamanında içten ve dıştan beslersek, bu süreci bir hayli yavaşlatabiliriz melekler :) Bunun için kullanabileceğimiz bitkisel yöntemleri aşağıda ki yazımızda sizlerle paylaşıyoruz :tik: İnsanın en önemli organı cilt. Zaman içinde bu önemli organ değişime uğrayabiliyor....
  5. vücudumuzda hangi zararlı maddeler var

vücudumuzda hangi zararlı maddeler var

Öğretmenimiz vücudumuzda bir çok zararlı madde olduğunu söyledi ve zil çaldı. Öğretmeni de yakalayamadım.Nedir bu vücuttaki zararlı maddeler ?

Sayfayı Paylaş