gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mikrofiber bez nerede vardır?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bana yardımcı olurmusunuz benim mobilyalarım lake bi arkadaş mikrofiberli bez kullan dedi bu nasıl bi bez ve nerde bulabilirim

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sayın ziyareçimiz mikrofiber bezleri bütün büyük marketlerden bulabilirsiniz market görevlilerinden sorarsanız size yardımcı olurlar. Hakikatende mikrofiber bezler evde temizlik mucizesi gibiler :)

mikrofiber bez nerede vardır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bez

Bez

# Okunan Rüya Tabiri : Bez Yeni ve kullanılmamış olan bez yolculuğa, bunu sarılmış halde yahut top olarak görmek yolculuktan vazgeçmeye, el bezi temizlik ve misafire, maldaki berekete, Çocuk bezi kız için evlenmeye, evli kadın için çocuğa, diğeryleri için önce üzen, sonra mahiyetii anlaşılınca sevince vesile olan habere, Paspas bezi, toz bezi ve diğer kullanım amaçlı bezler zorlukla beraber...
  2. Koşuyolu Diyaliz Merkezi Nerede bilen var mı

Koşuyolu Diyaliz Merkezi Nerede bilen var mı

Koşuyolu Diyaliz Merkezi Nerede adresini ve yada iletişim bilgilerini lütfen biliyorsanız yazın bana
  3. İstanbul'da Yüzme Havuzları nerede var?

İstanbul'da Yüzme Havuzları nerede var?

Biz istanbul da ikamet ediyoruz ve bu aşırı sıcak havalarda biraz da olsun serinlemek ve stres atıp eğlenmek için arkadaşlarımla havuza gitmek istiyoruz ama İstanbul'da Yüzme Havuzları nerede bilmiyoruz bize bilen varsa İstanbul'da Yüzme Havuzları adreslerini yazabilir mi?
  4. Koltuk altımda beze var nedeni nedir?

Koltuk altımda beze var nedeni nedir?

koltuk altında şişlik,koltuk altında sertlik,koltuk altında bezenin nedenleri,koltuk altında sertlik neden olur,koltuk altındaki beze hakkında bilgiler Koltuk altındaki bir şişlik demek, vücudun farklı yerlerinde de bulunan koltuk lenf altındaki lenf bezlerinden en az birinin şişmesi demektir. Lenf nodülleri küçük, yuvarlak şekilli bezlerdir ve bağışıklık sisteminin ana...

Sayfayı Paylaş