gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Miladı aylar

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Miladi aylarin birinde görülen rüyanin tabiri için, takvimde o aya tekAbül eden hicri aylarin tabirine bakilmali

Miladı aylar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aydan

aydan

arkadaşlar belki alakasız bi yere yazıyorum ama benimle dans edermsiindeki aydanın saç rengi çok hoşuma gidiyor bilgisi olan yazabilirmi bekliyorum lütfen :argue:
  2. bebeğin ay ay gelişimi

bebeğin ay ay gelişimi

Yihhuuuu hep sizi takip ediyorum hamileyim. Acaba bebeğin ve bebeklerin ay ay gelişimi ve anne karnındaki gelişimleri ile ilgili bir konunuz var mı okumak istiyorum tşk.
  3. ay

ay

geceleri ayı neden deha iyi görebiliyoruz
  4. Ay ay bebek gelişimi

Ay ay bebek gelişimi

SEVGİLİ MELEKLER EN ÇOK MERAK EDİLEN VE BİLİNMESİ GEREKEN BİR BİLGİYİ PAYLAŞMAK İSTEDİM UMARIM FAYDALI OLMUŞTUR 1. Ay: • Yeni doğanın hareket yetenekleri fazla etkileyici değildir. Çocuğun ilk kazandığı yeteneğin başını kaldırmak olduğu, bunun ardından el ve kollarını kullanabildiği, nihayet ayak ve bacaklarını kullanmaya başladığı görülmüştür. • Çenesini kaldırabilir • 19-20 cm....
  5. 3 aylar !

3 aylar !

3 aylarda emen bebek memeden kesilmez denir.bu doğrumu yoksa bir hurafemidir acaba.aslı astarı varmıdır.allahın bir emrimidir acaba.neden böle birşey denilmiş sizce.lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş