gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Milan Macvan Boyu Kaç biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar galatasaray basketbol takımının yeni transferi Milan Macvan Boyu Kaç merak ediyorum Milan Macvan Boyu Kaç bilen varsa bana yazsın lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Milan Macvan Boyu Kaçtır

Milan Macvan Boyu

Galatasaray basketbol takımının yeni transferi 23 yaşındaki Milan Macvan Hırvatistan doğumlu. 120 kg ve 2.06 m boyunda olan oyuncu daha önce FMP Zeleznik, KK Hemofarm, Cleveland Cavaliers, Maccabi Tel Aviv, Partizan gibi takımlarda oynadı.

Milan Macvan Boyu Kaç biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkiye'de ki Facebook Kullanıcı Sayısı Kaç Biliyor musunuz?

Türkiye'de ki Facebook Kullanıcı Sayısı Kaç Biliyor musunuz?

türkiyedeki facebook kullanıcı sayısı türkiyedeki facebook kullanıcı sayısı Dünya üzerinde herhalde facebook kullanmayanlar büyük bir azınlığı oluşturur melekler, tabi gelişmemiş ülkelerde yaşayanlardır muhtemelen bu azınlık ta. Peki ülkemizde ne kadar facebook kullanıcısı olduğu hakkında bir fikriniz var mı ? Hemen söyleyelim :) Türkiye'deki Facebook üye sayısı 31 milyon 247 bin 120....
  2. Hangi Namaz Kaç Rekat kılınır biliyor musunuz

Hangi Namaz Kaç Rekat kılınır biliyor musunuz

Selam arkadaşlar Allah izin verirse Ramazan ayın da namaza da başlamayı düşünüyorum sizden Hangi Namaz Kaç Rekat kılınır diye bilgi rica ediyorum:)
  3. Namaz Kılarken Kaç Kalori Harcanır Biliyor musunuz

Namaz Kılarken Kaç Kalori Harcanır Biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar bişeyi merak ettim acaba namaz kılarken kalori yakılır mı yakılırsa paki Namaz Kılarken Kaç Kalori Harcanır bu konuda bilgisi olan varsa bana yazsın lütfen.
  4. Berna Karagözoğlu Kaç Yaşında Biliyor musunuz

Berna Karagözoğlu Kaç Yaşında Biliyor musunuz

bir şarkısın sen programında ki Berna Karagözoğlu Kaç Yaşında acaba biliyor musunuz? Bu kız çok küçüktü ne ara büyüdü acaba çabuk mu gelişti yaşını merak ettim:S
  5. 2012 Yılında Kanserden Ölenlerin Sayısı Kaç Biliyor musunuz ?

2012 Yılında Kanserden Ölenlerin Sayısı Kaç Biliyor musunuz ?

Bu konu; 2012 yılında kanserden ölenlerin sayısı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Milan & Dünya Sağlık Örgütü 2012 yılında kanserden ölenlerin sayısı hakkında bir araştırma yapmış ve bakın şu verilere ulaşmış... Milan & Dünya Sağlık Örgütü veritabanından alınan toplumsal bilgiler üzerinde “Logaritmik Poisson sayımı” modelinin verileri kullanılarak, 2012 yılında...

Sayfayı Paylaş