gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Miletli Thales Bilge'nin güzel sözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

thales sözleri bilge sözler bilge sözleri thales in tales Hekamyes'in oglu Miletoslu Thales'in sözleri
    1-kefaletin yoldaşı felakettir.

2-kötü yoldan zengin olma.

3-ana ve babana gösterdigin sevgiyi yaşlılıkta çocuklarından bekle.

4-tembellik hoşa gitmez.

5-kendine hakim olamamak zararlıdır.

6-egitim eksikligine katlanmak zordur.

7-zengin de olsan tembellik etme.

8-acınmaktan çok gıpta edil.

9-ölçülü ol.

10-herkese güvenme.

Miletli Thales Bilge'nin güzel sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güzel Sözler

Güzel Sözler

gülüm seni benimi kopardım Güzel Sözler Hadi gel tut ellerimi! Benimle meydan oku her çaresizliğe benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım onuncu aylara ben bir eylül sen bir haziran. Seni cok özledim. Seni her özledigimde kalbime bir yildiz cizdim. Seni ne kadar özledigimi bilmek istermisin? Sayende bir gökyüzüne sahibim canim! Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder büyükleri ise...
  2. güzel sözler

güzel sözler

Özgürlük, içindeki duvarlarda gizlidir... Kendisi ile barışık olmayan herkese darılır... Herkes,kendi uçurumlarının derinliğine inanır... Yaşınız çok geçmeden hissettiğiniz yaşta olmayı öğrenin... İdeallerimiz çoğunlukla bize değil,yaşımıza aittir!... Yalnız kaldığında ağlayabilen bütün insanlar masumdur... İnsanları sevin,buna ihtiyacınız var... Kendini aşan herkes yarışın...
  3. Güzel sözler...

Güzel sözler...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Güzel Sözler Face Sözleri

Güzel Sözler Face Sözleri

kızlar Güzel Sözler Face Sözleri arıyorum önerileriniz nelerdir.
  5. Felsefi Thales Sözleri Buyrun Melekler

Felsefi Thales Sözleri Buyrun Melekler

Thales Özlü Sözleri Thales Ünlü Sözleri Daha önce teoremleri ile ilgil ibilgiler verdiğimiz dünyaca ünlü felsefeci ve matematikçi Thales özlü sözleri ile sizlerleyiz melekler... Kefaletin yoldaşı felakettir. Egitim eksikligine katlanmak zordur. Acınmaktan çok gıpta edil. Her şeyin yok olduğu anda bile ümit vardır. Güvendiğiniz kişilerin sizi etkilemesine engel olun....

Sayfayı Paylaş