gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Millet bizim aşkımızdan sıkıldı'

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

'ARTIK GÖRÜNTÜLEMEYİN '[​IMG]

DENİZ SEKİ'DEN İLGİNÇ BİR İTİRAF YAPTI

Önceki gecce Artiste Terasse'de sevgilisi Hüsnü Şenlendirici’yle birlikte fotoğrafları çekilen Deniz Seki samimi bir itiraf yaparak, “Millet Hüsnü’yle bizim aşkımızdan sıkıldı artık. Yeter artık görüntülemeyin” dedi…

Millet bizim aşkımızdan sıkıldı' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yabancı Milletlerin Ders Kitaplarında Biz TÜRKLER

Yabancı Milletlerin Ders Kitaplarında Biz TÜRKLER

türklerden korkan milletler türklerden korkanlar türklerle ilgili yabancı filmler korkan ülkeler türklerle ilgili filmler İŞTE BİZE KARŞI DUYULAN GERÇEK DUYGULAR BUNLAR ARKADAŞLAR! A.B.D. Öğretmen Eğitimi Tarih - Sosyal Bilimler Kitabında; 1894-1896 yılları arasında Sultan Abdülhamit 100 binden fazla Ermeniyi katletti. Ermeniler Türklerin yayılmacı Pantürkizm planının önünde engeldi. Bu...
  2. Aşk Bize Yakıştı

Aşk Bize Yakıştı

aşk bize yakıştı bölümleri aşk bize yakıştı oku full oku kitabı Bir hayal gibi kaçıp gideceğini sanıyordum önce.Öyle ya bu kadar yabancıyken aşka,bir gecede teslim olabilir miydi yüreğim? Oldu...Üstelik beynimden önce teslim oldu yüreğim.Ve sen hayal değildin,en gerçekten daha gerçektin. Şimdi bir başka yaşıyorum hayatı.Böylesine keyif doluysam bu senin sayendedir.Yediğim yemeğin,içtiğim...
  3. Aşk kandırdı bizi…

Aşk kandırdı bizi…

Aşk kandırdı bizi… Ya da aşkı tanımlayanlar aldattı bizi… Hani aşk en güzel şeydi Aşkı anlatanlar neden anlatmadı ayrılığı? Neden söylemediler ayrılığın pusuda beklediğini? Aşk kandırdı bizi… Hani bitmezdi aşk? Yüreklere bir kez kondu mu terk etmezdi hani? Aşkı anlatanlar neden ayrılar peki? Neden söylemediler aşkı tadanın Ayrılığı da tadacağını?... Aşk kandırdı bizi… Suskunluk bile çok...
  4. millet Hadise Biz Burdayız Şarkı Sözü istiyorum

millet Hadise Biz Burdayız Şarkı Sözü istiyorum

Hadise Biz Burdayız Şarkı Sözü istiyorum sizden bu şarkının klibini izledim hadise ne kadar güzel olmuş ve ne kadar güzel söylemiş bu şarkıyı ezberlemek istiyorum ama sözleri yazarsanız ezberliyebilirim :)

Sayfayı Paylaş