gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

millet Hadise Biz Burdayız Şarkı Sözü istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hadise Biz Burdayız Şarkı Sözü istiyorum sizden bu şarkının klibini izledim hadise ne kadar güzel olmuş ve ne kadar güzel söylemiş bu şarkıyı ezberlemek istiyorum ama sözleri yazarsanız ezberliyebilirim :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

millet Hadise Biz Burdayız Şarkı Sözü istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadise Süperman Şarkı sözleri

Hadise Süperman Şarkı sözleri

hadise süperman sözleri hadise süperman şarkı sözü superman sözleri süpermen süpermen şarkı sözü hadise süperman şarkı sözleri, süpermen şarkısı, süpermen sözleri Bu süpermen değilmiydi ya, nasıl olduda süperman olarak değişti anlamadım. Neyse, 13/04/2011 de kral tv yayınından aynen sözleri sizlerle paylaşıyoruz meleklerim. Hadise Superman Şarkı Sözleri Kay biraz ileri, konumuz yasak ihlali...
  2. Ozan Çolakoğlu Aşk Gitti Bizden Şarkı Sözü istiyorum

Ozan Çolakoğlu Aşk Gitti Bizden Şarkı Sözü istiyorum

Ozan Çolakoğlu Aşk Gitti Bizden Şarkı Sözü istiyorum sizden kızlar lütfen biliyorsanız bana o şarkının sözlerini sunun
  3. Hadise Biz Burdayız Single Parçası Sözleri

Hadise Biz Burdayız Single Parçası Sözleri

Hadise Biz Burdayız Şarkı Sözleri Hadise Biz Burdayız Şarkısının Sözü Sevgili melekler, bu yazımızda pop şarkıcısı Hadise 'nin yeni çıkış yaptığı singlenin sözlerini paylaşıyoruz sizinle. İşte Hadise Biz Burdayız şarkı sözleri... :) Geliyorum gittiğin yerden Çözülmem çektiğin telden Buradaki herkes böyle bizde Başlarız bittiği yerden! Düzeni hep yapboz sananlar Para pula mülke takla...
  4. Mavi Kaptan Şarkı Sözü istiyorum

Mavi Kaptan Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba arkadaşlar mümkünse aranızda Mavi Kaptan Şarkısını bilen arkadaşlarım var ise bana bir zahmet bu sayfadan Mavi Kaptan Şarkı Sözü yazabilirler mi acaba?
  5. Depar İstedim Şarkı Sözü istiyorum

Depar İstedim Şarkı Sözü istiyorum

selam hanımlar hepinize hayırlı bir ramazan ayı diliyor ve sizlerden bir ricada bulunmak istiyorum mümkünse Depar İstedim Şarkı Sözü paylaşır mısınız lütfen?

Sayfayı Paylaş