gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Millet TEK Yürek

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Millet tek yürek

Doğu’dan Batı’ya Kuzey’den Güney’e tüm Türkiye teröre lânetler yağdırdı...

İlk protesto gösterisi Hacettepe Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Rektör Prof. Tunçalp Özgen, akademisyenler ve öğrenciler, rektörlük binasından Atatürk Anıtı’na kadar sessiz yürüyüyüş yaptı.

devamı

Millet TEK Yürek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Millet meclisi

Millet meclisi

Rüyada bir milletvekili olarak Millet Meclisi'ne girdiginizi görmek, yakinda yapacaginiz bir çok isleri kolaylikla basaracaginiza ve karli çikacaginiza delalet eder.
  2. Slm millet

Slm millet

mrb bn kübra kütahyadan 16 yaşındayım herkese ii forumlar
  3. Yüreğimden

Yüreğimden

Sensizlikte, kah geceler üzerime yürüdü, kah ayazlar zorladı kapılarımı.. Ama her zorlukta gözlerine sığındım, her solukta ismini haykırdım.Yalnızlığınla savaştım durdum.Belki de en gururlu savaştı benimkisi. Silahım yoktu; Sadece seni seven yüreğimdi savaşan. Kazanan hep hasretin olsa da ben seni " sensizlikte " bile yaşatandım.. Rüzgarlarla savruldum karanlıklara, düştüm...
  4. Van İçin Tek Yürek Kampanyası

Van İçin Tek Yürek Kampanyası

van depremi vanda deprem son dakika van için tek yürek oluyoruz Melekler! Bu akşam 22:30 da başlamış olan Van için Tek Yürek kampanyası çok iyi bir şekilde başladı ve devam ediyor.Toplanılan yardımlarla bir çok depremzedenin ihtiyaçları karşılanacak.Van deprem bölgesi karı bekliyor ve çadır eksikliği de var.Toplanılan yardımlarla çadır dışında yazlık evi olan kişiler evlerini depremzedelere...

Sayfayı Paylaş