gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

milli bayramlarda neler yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ülkemizde kutlanılan milli bayramlarda insanlar neler yaparlar ve bu bayramları niçin kutlarlar. Neler hissedilir bu bayramlarda. Tşk.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Balkonlara,camlara bayrak asılır.

milli bayramlarda neler yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Milli bayramlarımız nelerdir

Milli bayramlarımız nelerdir

milli bayramlarımız nelerdir milli bayramlarımız ulusal nelerdir bayramlar ulusal milli bayramlarımız, milli mayramlarımız nelerdir, milli bayramlarımızın önemi tarihi ve neden kutladığımızı bana açıklamanız mümkün müdür ? Saygılar.
  2. dini bayramlarda neler yapılır

dini bayramlarda neler yapılır

Ülkemizde bulunan dini bayramları nasıl yaşarız, bu bayramda insanlar neler yaparlar. Neler adettir tam olarak yapılması gerekenler ve ( eskiden ) şimdi yapılanları yazabilir misiniz.
  3. Milli Bayramlar ve Tarihleri nelerdir?

Milli Bayramlar ve Tarihleri nelerdir?

Milli Bayramlar ve Tarihleri nelerdir? Lütfen bununda konusunu açın ve bilgi verin bize
  4. Yunanistan'ın Milli Bayramları ne zaman

Yunanistan'ın Milli Bayramları ne zaman

Merhaba arkadaşlar ben bişeyi merak ettim acaba komşu ülke olan Yunanistan'ın Milli Bayramları nelerdir ve hangi günlerdir?
  5. Ramazan Bayramında Neler Yapılır bilgi verir misiniz

Ramazan Bayramında Neler Yapılır bilgi verir misiniz

Merhaba kızlar. Oruç ayına az kaldı ve Ramazan Bayramı telaşı da şimdiden düşünülüyor bizimkiler bayramda gidilecek yerlerin listesini bile yaptılar:) Sizden de Ramazan Bayramında Neler Yapılır diye bilgi istiyorum yani yapılması gerekenler nelerdir?

Sayfayı Paylaş