gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik'ten, Baykal'a gönderme

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, CHP lideri Baykal'a ilginç bir benzetmede bulundu. Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, partisinin Muş'ta düzenlediği mitingde halka hitap etti. Çelik, seçimlerin hesap zamanı olduğunu belirterek, iktidarın icraatlardan, muhalefetin de yaptığı muhalefet tarzından dolayı hesap vereceğini ifade etti.
    Milli Eğitim Bakanı Çelik, konuşmasında muhalefetin AKP iktidarına yönelik tutumuna da değinerek, “yapılan hizmetleri burada saatlerce anlatabilirim. Bundan rahatsız olanlar var. Biz ağzımızla kuş tutsak, 'hayvan haklarına aykırıdır' der ve muhalefet ederler” görüşünü dile getirdi.

"RAHATSIZ ETTİK, ÖZÜR DİLERİZ"

“AKP olarak yaptığımız hizmetlerde muhalefete verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz” diyen Çelik, şöyle devam etti: “Deniz Baykal'ın iktidar olmak, başbakan olmak gibi bir mecali var mı? Bahçeli'nin, DTP'nin mecali var mı? Bunların derdi AKP'nin oyunu aşağı çekmektir.

Deniz Baykal bugünlerde çok hırçın. Sebebi, yaşı 70'i geçti, bir türlü başbakan olamıyor. Deniz Baykal'ı Başbakan yapacak formülü buldum. 23 Nisanda koltuklara öğrenci oturtuyoruz ya, Başbakan'a rica edeceğim. Başbakan'dan, 23 Nisanda Başbakan koltuğuna oturacak çocuk yerine, Baykal'ın oturmasını rica edeceğim."

Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik'ten, Baykal'a gönderme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eğitimin Milli Oluşu ve Önemi

Eğitimin Milli Oluşu ve Önemi

EĞİTİMİN MİLLİ OLUŞU VE ÖNEMİ Pratik ve kapsamlı bir eğitim ve öğretim için, vatan sınırlarının önemli merkezlerinde modern kütüphaneler, nebatat ve hayvanat bahçeleri, konservatuvarlar, sanat okulları, müzeler ve güzel sanatlarla ilgili sergiler kurulması lâzım olduğu gibi, bilhassa şimdiki idarî teşkilâta nispetle kaza merkezlerine kadar bütün memleketin matbaalarla donatılması...
  2. Milli Eğitim Temel Kanunu

Milli Eğitim Temel Kanunu

ilköğretim diploması nasıl alınır paralı lise diploması lise nasıl alınır parayla ilkokul MİLLİ EĞİTİM TEMEL KANUNU Kanun Numarası : 1739 Kabul Tarihi : 14/6/1973 BİRİNCİ KISIM Türk Milli Eğitim Sistemini Düzenleyen Genel Esaslar BİRİNCİ BÖLÜM TÜrk Milli Eğitiminin Amaçları I - Genel amaçlar: Madde 2 - Türk Milli Eğitiminin genel amacı,Türk Milletinin bütün fertlerini, 1....
  3. Geçmişten Günümüze Milli Eğitim Bakanlarımız

Geçmişten Günümüze Milli Eğitim Bakanlarımız

milli eğitim bakanlarımız geçmişten günümüze milli eğitim bakanları kadın bakanlarımız meb günümüzdeki kadın bakanlar Dr. RIZA NUR GÖREVE BAŞLAMA VE AYRILMA 4.5.1920-13.12.1920 HAMDULLAH SUPHİ TANRIÖVER GÖREVE BAŞLAMA VE AYRILMA 14.12.1920 - 20.11.1921 4.3.1925 - 19.12.1925 MEHMET VEHBİ BULAK GÖREVE BAŞLAMA VE AYRILMA 20.11.1921 - 5.11.1922 İSMAİL SAFA ÖZLER GÖREVE...
  4. İl Milli Eğitim Müdürlükleri

İl Milli Eğitim Müdürlükleri

01 Adana M.E.M. Mücahitler Bulvarı, Vilayet konağı B-Blok 0322-3599549-51 s 4588375 4588392 02 Adıyaman M.E.M. Atatürk Bulvarı, Vilayet Konağı, 02100 0416-2164845 2161021 2164570 03 Afyon M.E.M. Karaman Mah. Ağustos Cd., Hükümet Konağı Kat:3, 03100 0272-2137606 2137602 2138640 04 Ağrı M.E.M. Medine Cd. Atatürk ilköğretim okulu yanı 0472-2151009 s 2152400 2153419 05 Amasya M.E.M. Belkıs...
  5. Memura Bakan Çelik'ten Müjde!

Memura Bakan Çelik'ten Müjde!

memura 5 aylık zam farkı memura zam farkı 2012 Sevgili melekler memura müjde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'ten geldi; ''Memura 5 aylık zam farkı ödenecek'' . Haberin detayları şöyle; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, zamların toplu sözleşme masasında belirleneceğini belirterek, geriye dönük olarak da 5 aylık süreyi kapsayacak şekilde farkın ödeneceğini...

Sayfayı Paylaş