gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Milli Eğitim Bakanlığı 2012 Şubat Atama Kılavuzu

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı 2012 Şubat Atama Kılavuzu MEB 2012 Şubat Atama Kılavuzu

Merhaba Sevgili Melek'ler ve Milli Eğitim Bakanlığı 2012 Şubat Atama Kılavuzu hakkında bilgi edinmek isteyen siz sevgili misafirler, bu sayfamızda sizler için Milli Eğitim Bakanlığı 2012 Şubat Atama Kılavuzu hakkında bilgiler sunuyoruz.

MEB tarafından Resmi eğitim kurumlarının öğretmen ihtiyacını karşılamak amacı ile 2012 Şubat Atama Döneminde; ilk atama usulüyle KPSSP10 puan üstülüğü esasına göre toplam 17 bin kadrolu öğretmen ataması yapılacaktır.Atama yapılacak alanlar, taban puanları, kontenjanları, başvuru ve atama şartları hazırlanarak Milli Eğitim Bakanlığının http://ikgm.meb.gov.tr adresinde yayınlanacak olan Öğretmenlik İçin Başvuru ve Atama Kılavuzunda Şubat 2012 tarihinde gösterilecektir.
    Kılavuz yayımlandığında bu sayfamızda yer alacaktır. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak 2012 Şubat Atama Kılavuzunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

2012 Şubat Öğretmen Atama Kılavuzu

Başvuru ve atamaya ilişkin takvim aşağıda verilmiştir;

Milli Eğitim Bakanlığı 2012 Şubat Atama Kılavuzu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Teşkilatı

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Teşkilatı

milli eğitim bakanlığı merkez teşkilatı meb merkez teşkilatı PROTOKOL SIRASINA GÖRE: MEB MERKEZ TEŞKİLATI Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı Hukuk Müşavirliği Bakanlık Müşavirliği Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği Okul Öncesi Eğitimi Genel Müdürlüğü İlköğretim Genel Müdürlüğü Ortaöğretim Genel Müdürlüğü Erkek Teknik Öğretim...
  2. Öğretmenlik Başvuru Atama Kılavuzu Örneği

Öğretmenlik Başvuru Atama Kılavuzu Örneği

18 Ağustos 2011 de öğretmenlik için başvuru ve atama kılavuzu varmış melekler, bu başvuru ve atama kılavuzu örneği yada bu kılavuz hakkında bilgiler verin lütfen.
  3. 2012 Şubat Öğretmen Atama Kılavuzu

2012 Şubat Öğretmen Atama Kılavuzu

2012 Şubat Öğretmen Atama Kılavuzu Merhaba hanımlar 2012 Şubat Öğretmen Atama Kılavuzu hakkında bilgisi haberi olan var mı acaba
  4. 2012 Şubat Öğretmen Atama Klavuzu ve başvuru işlemleri

2012 Şubat Öğretmen Atama Klavuzu ve başvuru işlemleri

2012 Şubat Öğretmen Atama Klavuzu 2012 Şubat Öğretmen Atama başvuru işlemleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve 1012 Şubat Öğretmen atama kılavuzu ve başvuru işlemleri hakkında bilgi edinmek isteyen siz sevgili misafirlerimiz, bu sayfamızda sorularınızın yanıtını bulacaksınız. 2012 Şubat Öğretmen Atama Klavuzu, 2012 Öğretmen Atamaları başvuru işlemleri ve merak edilen diğer ayrıntılar ile...
  5. MEB 2012 Şubat Atama Kılavuzu

MEB 2012 Şubat Atama Kılavuzu

MEB 2012 Şubat Atama Kılavuzu Merhaba arkadaşlar, ben MEB 2012 Şubat Atama Kılavuzu hakkında bilgi istiyorum sizden. Şimdiden cevap için tşkler

Sayfayı Paylaş