gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Milli kıyafet

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüyada kendisini milli kiyafet giymis olarak görmek, gerçekten zor bir isin güçlükle yapilacagini; baskalarini ayni sekilde görmesi, erkek için iyi kalpli büyük bir kisinin yardimi ile yükselecegini; evlenmemis bir kadin için, kendisinden yüksek bir mevkide olan bir erkekle evlenecegini; evli ise hayal ettigi ve düsüncelerinde canlandirdigi bir ise atilacagini gösterir

Milli kıyafet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. milli takımımıza!!!...

milli takımımıza!!!...

2 gün sonra başlayacak olan zorlu maratonda milli takımımıza sonuna kadar destek veriyorum ve 70.000.000 insan tek yürek tek bilek olarak başarıdan başarıya koşmanızı ve her maçı bileğinizin hakkıyla almanızı istiyoruz. sonuna dek arkandayız milli takım. yensenizde yenilsenizde bir bir bütünüz. herkesin desteğini bekliyorum hanımlarrr
  2. Milli piyango

Milli piyango

MİLLİ PİYANGO İDARESİNCE DÜZENLENEN SÜPERLOTO 6/54 OYUNUNUN BU HAFTAKİ ÇEKİLİŞİ YAPILDI!.. BU HAFTADA 6 BİLEN ÇIKMAYINCA SÜPERLOTO 6/54 HAFTAYA DEVRETTİ!.. ŞANSLI NUMARALAR; Milli Piyango İdaresince düzenlenen Süperloto 6/54 oyununun bu haftaki çekilişi yapıldı… 7 haftadır devreden Süperloto 6/54’te bu haftada 6 bilen çıkmayınca oyun sekizinci kez devretti. Devredilen tutar 9.102.030...
  3. kıyafetler

kıyafetler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. portekiz milli marşını yazarmısınız

portekiz milli marşını yazarmısınız

Arkadaşlar merhaba. Ben portekiz milli marşının sözlerini arıyorum.Şimdi sebebini uzun uzun anlatmak istemiyorum ama acil lazım..
  5. 2015 Milli Piyango Çekilişi

2015 Milli Piyango Çekilişi

Bildiğiniz gibi 31 Aralıkta milli piyango büyük çekilişi yapılacak ve çekilişin ardından büyük ikramiyeler dağıtılacak. Milli Piyango 2015 İkramiyeler Büyük İkramiye: 50.000.000 TL 1 adet 5.000.000 TL 1 adet 3.000.000 TL 1 adet 2.000.000 TL 1 adet 1.000.000 TL 5 adet 500.000 TL Milli Piyango yılbaşı büyük ikramiyesi, 2005 ve 2006 yıllarında 20 milyon lira, 2007 ve 2008 yıllarında 25...

Sayfayı Paylaş